Apple tree yard louise doughty

(15 nalezeno)
Cena od do

Apple Tree Yard - Louise Doughty

Yvonne Carmichael has worked hard to achieve the life she always wanted: a high-flying career in genetics, a good relationship with her husband and their two grown-up children. Then one day she meets > více

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: Do 10 dnů

Apple Tree Yard - Louise Doughty

Autor : Louise Doughty, A psychological thriller about one woman's adultery and an insightful examination of the values we live by and the choices we make.Druh sortimentu : Kniha, Apple Tree Yard, Jazyk : Angličtina, Počet stran : 448 > více

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: 8. 7. 2018

Apple Tree Yard - Louise Doughty

"There can't be a woman alive who hasn't once realised, in a moment of panic, that she's in the wrong place at the wrong time with the wrong man. Louise Doughty, more sure-footed with each novel, leads her unnerved reader into dark territory. A compelling and bravely-written book". (Hilary Mantel).... > více

Doprava: neudáno
Dostupnost: 21. 7. 2018

Ulička Apple Tree Yard - Louise Doughty

Genetička Yvonne Carmichaelová má všechno – skvělou kariéru i skvělé manželství. Ale jednoho dne potká tajemného muže, do něhož se bezhlavě zamiluje a je pro něj ochotná udělat cokoli, včetně sexu na > více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Do 10 dnů

Ulička Apple Tree Yard - Louise Doughty

Genetička Yvonne Carmichaelová má všechno – skvělou kariéru i skvělé manželství. Ale jednoho dne potká tajemného muže, do něhož se bezhlavě zamiluje a je pro něj ochotná udělat cokoli, včetně sexu na > více

Doprava: 99 Kč
Dostupnost: Skladem

Ulička Apple Tree Yard  | Louise Doughty

Genetička Yvonne Carmichaelová má všechno – skvělou kariéru i skvělé manželství. Ale jednoho dne potká tajemného muže, do něhož se bezhlavě zamiluje a je pro něj ochotná udělat cokoli, včetně sexu na veřejnosti, v postranní uličce Apple Tree Yard. Je pevně přesvědčená, že oba své životy dokáže udrž... > více

Doprava: 10 Kč
Dostupnost: Skladem

Ulička Apple Tree Yard - Louise Doughty

Příběh o nevěře s nedozírnými následky. Genetička Yvonne Carmichaelová má všechno – skvělou kariéru i skvělé manželství. Ale jednoho dne potká tajemného muže, do něhož se bezhlavě zamiluje a je pro něj ochotná udělat cokoli, včetně sexu na veřejnosti, v postranní uličce Apple Tree Yard. Je pevně př... > více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Apple Tree Yard - Doughty Louise

Yvonne Carmichael has worked hard to achieve the life she always wanted: a high-flying career in genetics, a beautiful home, a good relationship with her husband and their two grown-up children. The > více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Do 10 dnů

Apple Tree Yard - Doughty Louise

Yvonne Carmichael has worked hard to achieve the life she always wanted: a high-flying career in genetics, a beautiful home, a good relationship with her husband and their two grown-up children. Then one day she meets a stranger at the Houses of Parliament and, on impulse, begins a passionate aff... > více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Ulička Apple Tree Yard - Doughty Louise

Příběh o nevěře s nedozírnými následky Genetička Yvonne Carmichaelová má všechno - skvělou kariéru i skvělé manželství. Ale jednoho dne potká tajemného muže, do něhož se bezhlavě zamiluje a je pro něj ochotná udělat cokoli, včetně sexu na veřejnosti, v postranní uličce Apple Tree Yard. Je pevně pře... > více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Do 10 dnů

Ulička Apple Tree Yard - Louise Doughtyová

Autor : Louise Doughtyová, Příběh o nevěře s nedozírnými následky Genetička Yvonne Carmichaelová má všechno – skvělou kariéru i skvělé manželství. Ale jednoho dne potká tajemného muže, do něhož se bezhlavě zamiluje a je pro něj ochotná udělat cokoli, včetně sexu na veřejnosti, v postranní uličce Ap... > více

Doprava: 79 Kč
Dostupnost: Skladem

Ulička Apple Tree Yard (SK) (978-80-267-0579-6)

Elektronická kniha - autor Louise Doughty, 352 stran Príbeh o nevere s nedozernými následkami. Genetička Yvonne Carmichaelová má všetko – skvelú kariéru aj skvelé manželstvo.Príbeh o nevere s nedozernými následkamiGenetička Yvon... > více

Doprava: 98 Kč
Dostupnost: Skladem

Ulička Apple Tree Yard: psychothriller (978-80-267-0456-0)

Kniha – autor Louise Doughtyová, 368 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Příběh o nevěře s nedozírnými následky Genetička Yvonne Carmichaelová má všechno – skvělou kariéru i skvělé manželství. Ale jednoho dne potká tajemného muže, do něhož se bezhlavě zamiluje a je pro něj ochotná udělat cokoli... > více

Doprava: 98 Kč
Dostupnost: Skladem

History of Wolves - Emilly Fridlund

Already being acclaimed as one of the most exciting new voices of 2017, Emily Fridlund's HISTORY OF WOLVES is a brilliant coming-of-age novel that will appeal to fans of THE GIRLS and THE VIRGIN SUICIDES SHORTLISTED FOR THE 2017 MAN BOOKER PRIZE 'A writer with a great future ahead of her...her pros... > více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Do 3 dnů