*** Jak by měl vypadat váš vysněný dům? Chtěli byste raději velkou ložnici s elegantní postelí s nebesy, nebo prostorný obývací pokoj s dostatkem místa na klavír? V této hře se vžijete do role návrháře, který bude postupně plánovat dům a rozšiřovat jej o další a další místnosti. Rozhodujte o nejvhodnějších pokojích, o nejlepší barvě pro vaši střechu a o vybavení, které se nejlépe hodí jako dekorace pro váš domov. Svůj dům snů si budete stavět postupně během 12 kol. Dům budete rozšiřovat pomocí... Celý popis

Koupit za 749 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

***
Jak by měl vypadat váš vysněný dům? Chtěli byste raději velkou ložnici s elegantní postelí s nebesy, nebo prostorný obývací pokoj s dostatkem místa na klavír? V této hře se vžijete do role návrháře, který bude postupně plánovat dům a rozšiřovat jej o další a další místnosti. Rozhodujte o nejvhodnějších pokojích, o nejlepší barvě pro vaši střechu a o vybavení, které se nejlépe hodí jako dekorace pro váš domov.

Svůj dům snů si budete stavět postupně během 12 kol. Dům budete rozšiřovat pomocí karet různých místností a vybavení. Rozhodujete o tom, jaké místnosti budou vedle sebe a v jakém ze tří podlaží. Například za koupelnu v každém ze dvou horních pater získáte bonus, více bodů za velký obývák a bod navíc za klavír. Správné umístění karet místností je tedy klíčové. Snažíte se je umisťovat tak, aby vám na konci přinesly co nejvíce bodů. Zvítězí ten nejlepší dům, s nejvyšším součtem bodů.

V každém kole získáte až dvě karty. Zpravidla to bude jedna místnost a jedna zvláštní karta. O místnostech již byla řeč. Zvláštní karty pak přináší něco navíc, co vám dá nějakou tu výhodu. Můžete shromažďovat střešní karty a za dokončenou střechu inkasovat doby či získávat karty vybavení. Nářadí budete moci využít kdykoliv během vašeho tahu, a tím si upravit nabídku karet. Pomocníci vám zas pomohou změnit rozložení místností na konci hry, abyste si svůj dům vylepšili.

Hra má krásně ilustrované karty se smyslem pro detail, takže váš návrh bude bude vždy vypadat dobře. Hra je kompletně v českém jazyce.

Rozměry dětské hračky (š v h):
Počet hráčů: 2-4
Hrací doba cca: 30min.

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 7 let

-dm-
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ADC Blackfire
Věk od 7 let
Počet hráčů 2 - 4
Typ rodinné
Délka hry 30 min
Rok vydání 2016
Deskové ano

Podobné produkty