Každá hra Pána prstenů: Putování po Středozemi představuje jedno dobrodružství velké kampaně. Během každého dobrodružství se hrdinové pokouší splnit sérii úkolů dříve, než je přemůže zlo rozpínající se po Středozemi. Hrdinové postupují kampaní bez ohledu na výsledky jednotlivých dobrodružství. Nakonec, po dokončení série dobrodružství, dosáhne kampaň svého závěru, který skončí buď úspěchem, nebo neúspěchem celé družiny hrdinů. Hra Pán prstenů: Putování po Středozemi vyžaduje, aby si jeden z hráčů... Celý popis

Koupit za 2 469 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Každá hra Pána prstenů: Putování po Středozemi představuje jedno dobrodružství velké kampaně. Během každého dobrodružství se hrdinové pokouší splnit sérii úkolů dříve, než je přemůže zlo rozpínající se po Středozemi. Hrdinové postupují kampaní bez ohledu na výsledky jednotlivých dobrodružství. Nakonec, po dokončení série dobrodružství, dosáhne kampaň svého závěru, který skončí buď úspěchem, nebo neúspěchem celé družiny hrdinů.

Hra Pán prstenů: Putování po Středozemi vyžaduje, aby si jeden z hráčů do vhodného zařízení stáhl bezplatnou aplikaci Journeys in Middle-earth. Aplikace určuje výzvy a obsah, se kterým se hráči během hry setkají, od umísťování mapových dílů a žetonů, až po chování nepřátel. Aplikace také hráčům umožňuje svůj postup ve hře uložit. Díky tomu mohou kampaň dokončit během několika herních sezení. Aplikaci Journeys in Middle-earth lze volně stáhnout z některého z následujících obchodů: Amazon™ Appstore, Apple iOS App Store™, Google Play™nebo Steam®.

Pokaždé, když se hráči pustí do dobrodružství, aplikace Putování po Středozemi toto dobrodružství vyplní obsahem vybraným z mnoha možností. Stejné dobrodružství se bude v mnoha ohledech lišit: velikostí a rozložením mapy, střetnutími s nepřáteli i obyvateli, událostmi, které hrdiny potrápí, a mnoha dalšími. Díky tomu mohou hráči při stejné kampani zažít pokaždé jiné příběhy.

 

V krabici na Vás čeká:

- 1 přehled pravidel

- 1 pravidla hry

- 22 oboustranných mapových dílů

- 28 karet zranění

- 6 karet hrdinů

- 83 karet předmětů

- 15 karet výhod

- 2 oboustranná bojiště

- 21 karet titulů

- 30 karet základních dovedností

- 30 karet dovedností hrdinů

- 72 karet rolí

- 20 karet slabostí

- 10 karet terénu

- 31 plastových figurek

- 30 žetonů terénu

- 12 praporů nepřátel

- 12 plastových podstavců

- 84 herních žeton

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ADC Blackfire
Počet hráčů 1 - 5
Věk od 14 let
Přibližná doba hraní 60 min
Série Pán prstenů
Rok vydání 2019

Podobné produkty