AeroFarm 2"

0 %
(0 hodnocení)

Už jste chtěli vyzkoušet aeroponii, ale nenašli jste jednoduchý a levný způsob? Nyní je to možné díky AeroFarm, poslednímu přírůstku do rodiny pěstitelských systému společnosti GHE. AeroFarm se hodí i pro velmi stísněné pěstitelské prostory. Má solidní objem nádrže i velmi snadný přístup k výživnému roztoku. Je, jako většina našich systému, variabilní, vyhovuje mateřským rostlinám i celkovým cyklům pěstování. Používání AeroFarm eliminuje těžké dusivé substráty, jež bývají i těžko recyklovatelné.... Celý popis

Popis

Už jste chtěli vyzkoušet aeroponii, ale nenašli jste jednoduchý a levný způsob? Nyní je to možné díky AeroFarm, poslednímu přírůstku do rodiny pěstitelských systému společnosti GHE. AeroFarm se hodí i pro velmi stísněné pěstitelské prostory. Má solidní objem nádrže i velmi snadný přístup k výživnému roztoku. Je, jako většina našich systému, variabilní, vyhovuje mateřským rostlinám i celkovým cyklům pěstování. Používání AeroFarm eliminuje těžké dusivé substráty, jež bývají i těžko recyklovatelné. Stejně jako AquaFarm i WaterFarm je takřka nezničitelný. Je vyroben z recyklovaných plastů a obsahuje ochranu před světlem a UV zářením. Snadno se používá, snadno se sestavuje, čistí i udržuje. Dodává se s podrobným návodem. Pokud navíc již vlastníte AquaFarm a chcete zkusit aeroponii, stačí vám zakoupit si malou konverzní sadu AeroFarm.

Systém pojme 1 až 5 rostlin a lze jej použít pro rozmnožování i produkci, anebo pro pěstování matečných rostlin. Pokud chcete přesazovat, je lepší použít takový AeroFarm, kde se rozměr květináce shoduje s vaším finálním pěstitelským systémem (květináče o ? 5 cm pro DPS Aero a o ? 7,5 cm pro AeroFlos).

Rozměry: 46 x 46 x 38,5 cm. Objem: 45 L.
Zobrazit více