AeroFlo 56B

0 %
(0 hodnocení)

GENERAL HYDROPONICS,AERO,HYDRO,PŘÍSLUŠENSTVÍ,NFT,PLATINIUM,VERTIKÁLNÍ,SYSTÉMY,VAKPLAST,ZAVLAŽOVÁNÍ, PH, EC A ÚPRAVA VODY,PĚSTEBNÍ BOXY,SUBSTRÁTY / PĚSTEBNÍ MÉDIA,KVĚTINÁČE A TRUHLÍKY POTŘEBY PRO ZAHRADNÍKY A AeroFlo 56B - Hydroponický systém od GHE Již déle než 15 let používají vědci z NASA AeroFlos a Flora Series ve výzkumu pěstování rostlin ve vesmíru. Systém AeroFlo je moderní zařízení nastavené tak, aby plnilo naše každodenní potřeby. Tato hypermoderní jednotka zajišťuje dokonalou hladinu... Celý popis

Popis

GENERAL HYDROPONICS,AERO,HYDRO,PŘÍSLUŠENSTVÍ,NFT,PLATINIUM,VERTIKÁLNÍ,SYSTÉMY,VAKPLAST,ZAVLAŽOVÁNÍ, PH, EC A ÚPRAVA VODY,PĚSTEBNÍ BOXY,SUBSTRÁTY / PĚSTEBNÍ MÉDIA,KVĚTINÁČE A TRUHLÍKY POTŘEBY PRO ZAHRADNÍKY A AeroFlo 56B - Hydroponický systém od GHE
Již déle než 15 let používají vědci z NASA AeroFlos a Flora Series ve výzkumu pěstování rostlin ve vesmíru.

Systém AeroFlo je moderní zařízení nastavené tak, aby plnilo naše každodenní potřeby. Tato hypermoderní jednotka zajišťuje dokonalou hladinu kyslíku v živném roztoku a umožní vám docílit těch největších výnosů. Je rychlé, flexibilní a lze jej používat na množení i jako výrobní jednotku, která nám dává tu obrovskou výhodu, že eliminuje zátěž při přesazování a zlepšuje produktivní fáze.

Květináče AeroFlo jsou modulový a rozšířitelný systém. Jsou vhodné pro všechny oblasti pěstování: AF14 může být díky svému podlouhlému tvaru umístěn na balkon nebo na parapet okna, zatímco AF60, který má hlubokou nádržku, se lépe hodí do skleníku. Řada AF28 a AF"B" jsou nižší květináče (32 cm na výšku) a výborně se hodí do prostorů s nízkými stropy, jako jsou tunely nebo kryté zahrady.

Každý systém AeroFlo je dodáván se sadou Flora Series 1 l a kompletními instrukcemi.

Kdy použít AeroFlo? Od řízků (odnoží) až po konec cyklu, čili až po kvetení a plození. V tomto odvětví se jedná o ten nejúčinnější systém, díky kterému jsou rostliny obzvláště silné a mají bohatou úrodu.

Jak používat AeroFlo? Postupujte dle návodu dodaného se systémem. Návod je jednoduchý a podrobný. Návod obsahuje informace týkající se montáže a údržby, ale také základní informace týkající se množení a práce s živným roztokem.

Jaké má AeroFlo výhody? AeroFlo se vyrábí v několika provedeních a rozměrech. Nabízíme horní a dolní varianty (high/low version), a je také možné jej vyrábět na zakázku. Jsou zde zaručeny ty nejlepší výsledky.

Kdy dosáhnu nějakých výsledků? Velmi rychle. Úžasné výsledky díky hydroponickému pěstování vás překvapí velmi rychle a budou vás motivovat k dalšímu konání.

Proč používat AeroFlo? AeroFlo, stejně jako DPS, jsou výjimečné systémy a ve své kategorii jsou jedinečné. Jsou flexibilní, účinné a za rozumnou cenu. Zaručují, že vaše rostliny budou zdravé a budou bohatě plodit.

Rozměry

56 rostlin - 4,06 m2 Délka 290 cm, šířka 140 cm, výška 32 cm

Objem nádrže 100 L
Zobrazit více

Parametry

Pro skleníky ano