Použití pokojové rostliny Zdravé a silné pokojové rostliny přináší pocit opravdového domova a jejich krásný vzhled nám zaručeně dokáže zvednout náladu. Dopřejme jim proto kvalitní substrát s obsaženým hnojivem pro lepší pěstební výsledky. AGRO Substrát pro pokojové rostliny svým složením poskytuje výborné podmínky pokojovým květinám. Kvetoucí i nekvetoucí druhy pokojových rostlin, jako jsou například bramboříky, mini růže, gloxínie, africké fialky, šeflery, tenury, voděnky a mnohé další ze substrátu... Celý popis

Koupit za 95 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Použití
pokojové rostliny
Zdravé a silné pokojové rostliny přináší pocit opravdového domova a jejich krásný vzhled nám zaručeně dokáže zvednout náladu.

Dopřejme jim proto kvalitní substrát s obsaženým hnojivem pro lepší pěstební výsledky.

AGRO Substrát pro pokojové rostliny svým složením poskytuje výborné podmínky pokojovým květinám.

Kvetoucí i nekvetoucí druhy pokojových rostlin, jako jsou například bramboříky, mini růže, gloxínie, africké fialky, šeflery, tenury, voděnky a mnohé další ze substrátu snadno vstřebávají živiny a stopové prvky nezbytné pro správný růst.

Optimální složení: kvalitní rašeliny s vysokým podílem vláknitých druhů, jemný kůrový humus, vyvážený obsah živin a stopových prvků
Zdravý růst a vzhled zajistí Vitality Komplex a KRISTALON
Substrát je ideální pro pěstování kvetoucích i nekvetoucích pokojových květin (bramboříky, mini růže, gloxínie, africké fialky, šeflery, tenury, voděnky, apod.)

KRISTALON krystalické vodorozpustné hnojivo na 6 týdnů - nejoblíbenější hnojivo na trhu, určené i profesionálním pěstitelům

VITALITY Komplex soubor živin pro vitalitu a regeneraci rostlin.

Vitality Komplex je unikátní soubor enzymů a stimulačních látek ze zažívacího traktu žížal, zrychlující transport živin z půdy do rostlin a zlepšující jejich využití.

Tyto látky jsou nápomocné při zvětšení kořenové plochy a následně i nadzemní části rostliny. Spolu s huminovými a fulvinovými kyselinami omezují únavu a vyčerpání půdy.

Složení:

Rašeliny s vysokým podílem vláknitých druhů
Jemný kůrový humus
Vyvážený obsah živin a stopových prvků
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Agro CS
Určení pro pokojové rostliny
Druh substrátu substráty
Složení vícesložkové
Objem 20 l
Předhnojené ano