Alavis MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700g + Gel Trau-Max Pořádná dávka kloubní výživy pro vaše klouby! Prémiový produkt pro klouby s aroma a se sladidlem z rostliny stévie. Poctivá kvalita. Každá šarže tohoto doplňku stravy je testována na obsah účinné látky v souladu s EU Pharmacopoeia. Teprve na základě tohoto měření je produkt uvolněn do prodeje. Zdroj vitaminu C. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Vhodné podávání: Velmi vhodné pro dlouhodobé... Celý popis

Koupit za 1 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Alavis MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700g + Gel Trau-Max

Pořádná dávka kloubní výživy pro vaše klouby!

Prémiový produkt pro klouby s aroma a se sladidlem z rostliny stévie. Poctivá kvalita. Každá šarže tohoto doplňku stravy je testována na obsah účinné látky v souladu s EU Pharmacopoeia. Teprve na základě tohoto měření je produkt uvolněn do prodeje. Zdroj vitaminu C. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek.

Vhodné podávání: Velmi vhodné pro dlouhodobé podávání, pro sportovce, těžce fyzicky pracující a pro osoby s nadměrně zatěžovanými klouby (nadváhou apod).

Důvody, proč koupit:

- Otázka, existuje-li lepší produkt na klouby, je zbytečná.

- Premium Quality

Balení: 700 g + DÁREK
Určeno pro: lidi
Zobrazit více

Parametry

Značka Alavis
Výrobce Alavis
Forma produktu sypké prášky
Množství 1 ks
Oblast užití klouby
Hmotnost 700 g
Příchuť bez příchutě
Vegan ne
Zobrazit více parametrů