Alba Game Šéf VIP

88 %
(29 hodnocení)

Kancelářská židle GAME ŠÉF VIP, E-synchro Exkluzivní designová židle pro velmi pohodlné sezení. Moderní kancelářská židle s vysokým síťovaným opěrákem, která je vhodná také pro velmi vysoké postavy. Základem židle je kvalitní synchronní mechanika s blokací v 5 polohách a nastavením tuhosti přítlaku zad. Výplň sedáku je z kvalitní injektované pěny s vysokou odolností vůči prosezení. Vysoký síťovaný opěrák je výškově nastavitelný pomocí mechanického zámku, součástí je pružná a výškově nastavitelná... Celý popis

Koupit za 6 378 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kancelářská židle GAME ŠÉF VIP, E-synchro

Exkluzivní designová židle pro velmi pohodlné sezení. Moderní kancelářská židle s vysokým síťovaným opěrákem, která je vhodná také pro velmi vysoké postavy. Základem židle je kvalitní synchronní mechanika s blokací v 5 polohách a nastavením tuhosti přítlaku zad. Výplň sedáku je z kvalitní injektované pěny s vysokou odolností vůči prosezení. Vysoký síťovaný opěrák je výškově nastavitelný pomocí mechanického zámku, součástí je pružná a výškově nastavitelná čalouněná bederní opěrka pro optimální oporu zad.

V základu bez područek a podhlavníku.

Základní vlastnosti stoličky GAME ŠÉF VIP, E-SYNCHRO:

- výškově nastavitelný opěrák s mechanickým zámkem

- samostatně výškově nastavitelná bederní opěrka

- synchronní mechanika

- sedák z injektové pěny

- prošití hran sedáku

- bez područek a podhlavníku

- Loop nylonový kříž, pr. 640 mm

- kolečka na měkké podlahy, pr. 65 mm

- nosnost 150 kg

Síťovina na opěradle je vždy černá. Materiál je pouze na sedák

MATERIÁL 1: vrchní část sedáku (většinová) 

MATERIÁL 2: boky sedáku  (menšinová)

Lze zvolit pouze jeden druh ve dvou barevných provedení, nelze kombinovat látky jiného druhu, př: SUEDINE- PHOENIX

Charakteristika E-synchronní mechaniky: Umožňuje závislé naklápění sedáku a opěráku (nastavení úhlu sedáku 1 – 13°, nastavení úhlu opěráku 90 – 112°), zajištění v pěti polohách, nastavení odporu naklápění opěráku v závislosti na váze uživatele, antišokový systém zajištující zabránění samovolného navrácení opěráku při odjištění funkce naklápění. Možnost za příplatek objednání podhlavníku, područek, kříže dle výběru a možností je zvolit kolečka na tvrdý povrch.

GAME je navržen speciálně pro profesionály, kteří do své moderní kanceláře potřebují dokonale uzpůsobenou, ergonomicky propracovanou a vzdušnou židli. Takovou, jež jim po celý den zajistí optimální oporu, pohodlí a soustředěnost při práci u pracovního stolu. 

Způsob balení:

Židle je dodávána rozložená v krabici o hmotnosti 18 kg a rozměru balení 0,46 m3
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Alba
Nosnost 150 kg
Výška sedáku 55 cm
S opěrkou hlavy ano
Hloubka sedáku 50 cm
Šířka sedáku 52 cm

Podobné produkty