Nerezový dřez Alveus A1008694 Podstatnou součástí každé kuchyně je bezesporu kuchyňský dřez. Tento nerezový celoplošný dřez od značky Alveus slibuje výbornou odolnost bez brzkého opotřebení. Díky svému elegantnímu provedení skvěle zapadne do každé kuchyně, a to jak do klasicky zařízené, tak i do moderní. Kvalitní provedení Kuchyňský dřez Alveus BASIC 10 je vyroben z nerezu a nabízí pouze jediný způsob montáže. Vana je dostatečně velká, takže i umývání objemnějších hrnců nebude žádný problém. Přepad... Celý popis
Koupit za 999 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
ALVEUS Basic 10 fi 70
Doprava:
99 Kč
Skladem
999 Kč
Koupit za 999 Kč
Popis
Nerezový dřez Alveus A1008694 Podstatnou součástí každé kuchyně je bezesporu kuchyňský dřez. Tento nerezový celoplošný dřez od značky Alveus slibuje výbornou odolnost bez brzkého opotřebení. Díky svému elegantnímu provedení skvěle zapadne do každé kuchyně, a to jak do klasicky zařízené, tak i do moderní. Kvalitní provedení Kuchyňský dřez Alveus BASIC 10 je vyroben z nerezu a nabízí pouze jediný způsob montáže. Vana je dostatečně velká, takže i umývání objemnějších hrnců nebude žádný problém. Přepad je umístěn ve vaně dřezu a pro odvod vody slouží výpusť 1 1/2 se špuntem. Dřez se usazuje nad pracovní desku a vodovodní baterie se montuje do pracovní desky. Balení obsahuje: Dřez Příchytky a těsnění Výpusť 1 ½ Sifon s odbočkou na myčku Špunt
Parametry
| Šířka | 38 cm |
| Hloubka vany | 14.5 cm |
| Odkapávač | ne |
| Materiál | nerezové |
| Výrobce | Alveus |
| Umístění dřezu pravý/levý | symetrický |
| Celoplošné | ne |
| Rohové | ne |
| Vanička | ne |
| Dvoudřezy | ne |
| Spodní skříňka | 400 mm |
| Jednodřez | ano |
| Typ montáže | horní |
| Povrchová úprava | hladký |