Kuchyňský nerezový dvojdřez Rozměr : 780 x 435 mm Vana : 340 x 370 x 140 mm 340 x 370 x 140 mm Cena zahrnuje : Příslušenství : - ventil 6/4" s přepadem - ventil 6/4" - těsnění, úchyty - sifon s baterií pro myčku - bez otvoru pro stojánkovou baterii EXTRA : možnost zhotovit otvor.
Koupit za 1 990 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
Alveus BASIC 160 1 1/2 nerez
Doprava:
89 Kč
Skladem
1 990 Kč
Koupit za 1 990 Kč
96 %
Alveus BASIC 160 (1-1/2)
Doprava:
89 Kč
Skladem
2 390 Kč
Koupit za 2 390 Kč
100 %
Alveus BASIC 160 1 1/2
Doprava:
79 Kč
Skladem
2 390 Kč
Koupit za 2 390 Kč
100 %
Alveus BASIC 160 1 1/2 nerez
Doprava:
89 Kč
Skladem
1 990 Kč
Koupit za 1 990 Kč
Popis
Kuchyňský nerezový dvojdřez
Rozměr : 780 x 435 mm
Vana : 340 x 370 x 140 mm
340 x 370 x 140 mm
Cena zahrnuje :
Příslušenství :
- ventil 6/4" s přepadem
- ventil 6/4"
- těsnění, úchyty
- sifon s baterií pro myčku
- bez otvoru pro stojánkovou baterii
EXTRA : možnost zhotovit otvor.
Rozměr : 780 x 435 mm
Vana : 340 x 370 x 140 mm
340 x 370 x 140 mm
Cena zahrnuje :
Příslušenství :
- ventil 6/4" s přepadem
- ventil 6/4"
- těsnění, úchyty
- sifon s baterií pro myčku
- bez otvoru pro stojánkovou baterii
EXTRA : možnost zhotovit otvor.
Parametry
| Šířka | 78 cm |
| Hloubka vany | 14 cm |
| Barva | nerez |
| Odkapávač | ne |
| Materiál | nerezové |
| Výrobce | Alveus |
| Umístění dřezu pravý/levý | symetrický |
| Celoplošné | ne |
| Rohové | ne |
| Vanička | ne |
| Dvoudřezy | ano |
| Spodní skříňka | 800 mm |
| Jednodřez | ne |
| Typ montáže | horní |
| Povrchová úprava | hladký |