Vestavěný dřez, s dvěma vaničkama Provedení : DEK Vyrobeno z nerezové oceli CrNi 18/10, chromniklová ocel Vnější rozměr: 780x435 mm Rozměr vaničky: 340x370x140 mm Sítkový ventil 1 1/2 sítkem, úsporný sifon s odbočkou na myčku Úchyty a těsnění pro upevnění dřezu v balení Bez otvoru pro baterii Návod pro instalaci v obrázcích na obale Instalace do skříňky o šířce 800 mm Váha: 3 kg
Koupit za 2 590 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
94 %
Dřez Alveus Basic 160 nerez 1039145
Doprava:
119 Kč
2 590 Kč
Koupit za 2 590 Kč
Popis
Vestavěný dřez, s dvěma vaničkama
Provedení : DEK
Vyrobeno z nerezové oceli CrNi 18/10, chromniklová ocel
Vnější rozměr: 780x435 mm
Rozměr vaničky: 340x370x140 mm
Sítkový ventil 1 1/2 sítkem, úsporný sifon s odbočkou na myčku
Úchyty a těsnění pro upevnění dřezu v balení
Bez otvoru pro baterii
Návod pro instalaci v obrázcích na obale
Instalace do skříňky o šířce 800 mm
Váha: 3 kg
Provedení : DEK
Vyrobeno z nerezové oceli CrNi 18/10, chromniklová ocel
Vnější rozměr: 780x435 mm
Rozměr vaničky: 340x370x140 mm
Sítkový ventil 1 1/2 sítkem, úsporný sifon s odbočkou na myčku
Úchyty a těsnění pro upevnění dřezu v balení
Bez otvoru pro baterii
Návod pro instalaci v obrázcích na obale
Instalace do skříňky o šířce 800 mm
Váha: 3 kg
Parametry
| Šířka | 78 cm |
| Hloubka vany | 43.5 cm |
| Barva | stříbrné |
| Odkapávač | ne |
| Materiál | nerezové |
| Výrobce | Alveus |
| Celoplošné | ne |
| Rohové | ne |
| Dvoudřezy | ano |
| Spodní skříňka | 800 mm |
| Jednodřez | ano |
| Typ montáže | horní |