Dřez ALVEUS Classic 30 UNI je ideální volbou pro každou kuchyňskou linku. Jakožto nerezový dřez si vás získá vysokou odolností proti korozi, chemii i mechanickému poškození. Jedná se o oblíbený jednodřez s jedinou větší vanou. Jednoduchou volbou bude, jestliže zvažujete klasický, hranatý tvar. Praktickou stránkou věci je odkapávač s velkou plochou na čerstvě umyté nádobí, která je bez myčky nutností, ale vhod přijde i s ní. Montáž dřezu ALVEUS je prováděna do roviny s kuchyňskou linkou, bude uložen... Celý popis
Koupit za 1 521 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
Kuchyňský dřez Alveus Classic 30 Uni Natur, bez lemu, otočný 1095618
Doprava:
79 Kč
1 521 Kč
Koupit za 1 521 Kč
98 %
Alveus CLASSIC 30 Universal F celoplošný nerezový dřez, 80x60 cm 1095618
Doprava:
99 Kč
Skladem
1 690 Kč
Koupit za 1 690 Kč
96 %
Alveus Classic 30 Nerezový dřez s odkapem 800x600 mm + sifon 1 1/2", nerez, 1095618
Doprava:
89 Kč
Skladem
1 690 Kč
Koupit za 1 690 Kč
97 %
Alveus Classic 30 1095618 + 3 roky záruka zdarma
Doprava:
zdarma
Skladem
1 690 Kč
Koupit za 1 690 Kč
93 %
Nerezový dřez ALVEUS Classic 30 UNI satin 800x600x0,6 mm 1095618
Doprava:
zdarma
1 690 Kč
Koupit za 1 690 Kč
Popis
Dřez ALVEUS Classic 30 UNI je ideální volbou pro každou kuchyňskou linku. Jakožto nerezový dřez si vás získá vysokou odolností proti korozi, chemii i mechanickému poškození. Jedná se o oblíbený jednodřez s jedinou větší vanou. Jednoduchou volbou bude, jestliže zvažujete klasický, hranatý tvar. Praktickou stránkou věci je odkapávač s velkou plochou na čerstvě umyté nádobí, která je bez myčky nutností, ale vhod přijde i s ní. Montáž dřezu ALVEUS je prováděna do roviny s kuchyňskou linkou, bude uložen ve vyfrézované drážce bez vyvýšených okrajů. Samozřejmou součástí je také odvod na myčku. Podstatné parametry nerezového dřezu ALVEUS Classic 30 UNI Barva dřezu ALVEUS: nerezová Dřez navržený do hranatě vyříznutých desek Nerezový dřez doplní kuchyňskou linku Celkové rozměry konstrukce jsou 80 × 60 × 15,5 cm Na straně nechybí praktický odkapávač Velikost vaničky dřezu ALVEUS: 34 × 37 × 15,5 cm Montuje se do jedné roviny s kuchyňskou deskou Dřez je připraven pro odvod na myčku Balení obsahuje také sifon
Parametry
| Šířka | 80 cm |
| Hloubka vany | 15.5 cm |
| Barva | stříbrné |
| Odkapávač | ano |
| Materiál | nerezové |
| Výrobce | Alveus |
| Umístění dřezu pravý/levý | levý |
| Celoplošné | ano |
| Rohové | ne |
| Vanička | ne |
| Dvoudřezy | ne |
| Spodní skříňka | 400 mm |
| Jednodřez | ano |
| Typ montáže | celoplošný |
| Povrchová úprava | hladký |