spodní skříňka: 400 mm rozměr dřezu: 800 x 600 mm hloubka dřezu: 155 mm typ montáže: na skříňku
Koupit za 1 350 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
spodní skříňka: 400 mm
rozměr dřezu: 800 x 600 mm
hloubka dřezu: 155 mm
typ montáže: na skříňku
rozměr dřezu: 800 x 600 mm
hloubka dřezu: 155 mm
typ montáže: na skříňku
Parametry
| Šířka | 80 cm |
| Hloubka vany | 15.5 cm |
| Odkapávač | ano |
| Materiál | skleněné |
| Výrobce | Alveus |
| Umístění dřezu pravý/levý | levý |
| Spodní skříňka | 400 mm |
| Typ montáže | horní |