Nerezový, nástavný dřez Alveus Classic 40 je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304). Tloušťka nerezu 0,6 mm Vlastnosti produktu Vhodný pro skříňku od: šířky 800 mm (vnější rozměr skříňky) Rozměr dřezu: 800 x 600 mm Povrch: Matný Tloušťka materiálu: 0,6 mm Rozměr dřezové nádoby: 340 x 370 mm Hloubka dřezu: 155 mm Dřezová výpusť: 1 1/2 “ Dřez není vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu Montáž dřezu na skříňku bez pracovní desky Bez vyztužovacího rámu Co najdete... Celý popis
Koupit za 2 190 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
94 %
Dřez Alveus Classic 40 nerez 1009078
Doprava:
119 Kč
2 190 Kč
Koupit za 2 190 Kč
97 %
Alveus CLASSIC 40 nerez
Doprava:
89 Kč
Skladem
2 190 Kč
Koupit za 2 190 Kč
0 %
Alveus dřez Classic 40
Doprava:
zdarma
Skladem
2 690 Kč
Koupit za 2 690 Kč
85 %
ALVEUS CLASSIC 40 + prodloužená záruka 5 let
Doprava:
zdarma
Skladem
2 690 Kč
Koupit za 2 690 Kč
100 %
ALVEUS CLASSIC 40
Doprava:
zdarma
Skladem
2 690 Kč
Koupit za 2 690 Kč
Popis
Nerezový, nástavný dřez Alveus Classic 40 je vyroben z vysoce kvalitní chromniklové nerezové oceli 18/10 (AISI 304). Tloušťka nerezu 0,6 mm
Vlastnosti produktu
Vhodný pro skříňku od: šířky 800 mm (vnější rozměr skříňky)
Rozměr dřezu: 800 x 600 mm
Povrch: Matný
Tloušťka materiálu: 0,6 mm
Rozměr dřezové nádoby: 340 x 370 mm
Hloubka dřezu: 155 mm
Dřezová výpusť: 1 1/2 “
Dřez není vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Montáž dřezu na skříňku bez pracovní desky
Bez vyztužovacího rámu
Co najdete v balení
Nerezový dřez Alveus Classic 40
Kompletní sítkový ventil se sifonem, včetně přepadu a odbočky na myčku
Montážní příchytky
Návod na montáž
Vlastnosti produktu
Vhodný pro skříňku od: šířky 800 mm (vnější rozměr skříňky)
Rozměr dřezu: 800 x 600 mm
Povrch: Matný
Tloušťka materiálu: 0,6 mm
Rozměr dřezové nádoby: 340 x 370 mm
Hloubka dřezu: 155 mm
Dřezová výpusť: 1 1/2 “
Dřez není vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Montáž dřezu na skříňku bez pracovní desky
Bez vyztužovacího rámu
Co najdete v balení
Nerezový dřez Alveus Classic 40
Kompletní sítkový ventil se sifonem, včetně přepadu a odbočky na myčku
Montážní příchytky
Návod na montáž
Parametry
| Šířka | 80 cm |
| Hloubka vany | 15.5 cm |
| Barva | stříbrné |
| Odkapávač | ne |
| Materiál | nerezové |
| Výrobce | Alveus |
| Umístění dřezu pravý/levý | symetrický |
| Celoplošné | ano |
| Rohové | ne |
| Vanička | ne |
| Dvoudřezy | ano |
| Spodní skříňka | 800 mm |
| Jednodřez | ne |
| Typ montáže | celoplošný |
| Povrchová úprava | matný |