Vestavěný dřez, univerzál. Provedení : DEKOR Vyrobeno z nerezové oceli CrNi 18/10 Vnější rozměr: průměr 510 mm Hloubka vaničky: 185 mm Odtoková souprava s přepadem a 3 1/2 sítkem Úchyty a těsnění pro upevnění dřezu v balení S otvorem pro baterii Návod pro instalaci v obrázcích na obale Instalace do skříňky o šířce 450 mm Váha: 2,2 kg
Koupit za 1 490 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
Alveus FORM 30
Doprava:
89 Kč
Skladem
1 490 Kč
Koupit za 1 490 Kč
81 %
Alveus FORM 30
Doprava:
99 Kč
3 048 Kč
Koupit za 3 048 Kč
0 %
Alveus FORM 30
Doprava:
zdarma
2 251 Kč
Koupit za 2 251 Kč
97 %
ALVEUS FORM 30, fi 510 fi 114 ECO, hloubka 155 F - Alveus Form 30
Doprava:
149 Kč
Skladem
1 790 Kč
Koupit za 1 790 Kč
94 %
Nerezový dřez ALVEUS Form 30 510x510x0,6 mm 1082545
Doprava:
zdarma
1 790 Kč
Koupit za 1 790 Kč
Popis
Vestavěný dřez, univerzál.
Provedení : DEKOR
Vyrobeno z nerezové oceli CrNi 18/10
Vnější rozměr: průměr 510 mm
Hloubka vaničky: 185 mm
Odtoková souprava s přepadem a 3 1/2 sítkem
Úchyty a těsnění pro upevnění dřezu v balení
S otvorem pro baterii
Návod pro instalaci v obrázcích na obale
Instalace do skříňky o šířce 450 mm
Váha: 2,2 kg
Provedení : DEKOR
Vyrobeno z nerezové oceli CrNi 18/10
Vnější rozměr: průměr 510 mm
Hloubka vaničky: 185 mm
Odtoková souprava s přepadem a 3 1/2 sítkem
Úchyty a těsnění pro upevnění dřezu v balení
S otvorem pro baterii
Návod pro instalaci v obrázcích na obale
Instalace do skříňky o šířce 450 mm
Váha: 2,2 kg
Parametry
| Šířka | 45 cm |
| Hloubka vany | 15.5 cm |
| Materiál | nerezové |
| Výrobce | Alveus |
| Umístění dřezu pravý/levý | pravý |
| Vanička | ano |
| Spodní skříňka | 450 mm |
| Jednodřez | ano |
| Typ montáže | horní |
| Povrchová úprava | texturovaný |