Granitový dřez Alveus Formic 20 černý, se hodí i do Vaší kuchyně! Dřez je vyrobený z kvalitních materiálů. Snadná není jen jeho montáž, ale i jeho údržba. Rozměr dřezu činí 520 x 510 mm. Rozměr vaničky je 440 x 350 mm s hloubkou 20 cm. Pro skříňku od 500 mm (vnější rozměr) Rozměr 520 x 510 mm Rozměr vany 440 x 350 mm Hloubka 200 mm Výpusť 3 1/2" se sítkovým ventilem Otvor pro baterii 35 mm zhotoven Ke dřezu je možné připojit také drtič odpadu Tepelná odolnost až 280o C - krátkodobě Odolnost proti... Celý popis
Koupit za 3 490 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
Alveus Formic 20 černá
Doprava:
zdarma
Skladem
3 490 Kč
Koupit za 3 490 Kč
100 %
Alveus Formic 20 černá
Doprava:
zdarma
Skladem
3 490 Kč
Koupit za 3 490 Kč
100 %
Kuchyňský dřez Alveus Formic 20 Black 91 1107890
Doprava:
zdarma
Skladem
4 790 Kč
Koupit za 4 790 Kč
97 %
ALVEUS Formic 20 - G 91 černá
Doprava:
399 Kč
Skladem
5 190 Kč
Koupit za 5 190 Kč
100 %
Alveus FORMIC 20 černá matná 90
Doprava:
zdarma
Skladem
5 090 Kč
Koupit za 5 090 Kč
Popis
Granitový dřez Alveus Formic 20 černý, se hodí i do Vaší kuchyně! Dřez je vyrobený z kvalitních materiálů. Snadná není jen jeho montáž, ale i jeho údržba. Rozměr dřezu činí 520 x 510 mm. Rozměr vaničky je 440 x 350 mm s hloubkou 20 cm.
Pro skříňku od 500 mm (vnější rozměr)
Rozměr 520 x 510 mm
Rozměr vany 440 x 350 mm
Hloubka 200 mm
Výpusť 3 1/2" se sítkovým ventilem
Otvor pro baterii 35 mm zhotoven
Ke dřezu je možné připojit také drtič odpadu
Tepelná odolnost až 280o C - krátkodobě
Odolnost proti poškrábání, nárazu a všem běžně užívaným čistícím prostředkům
Předfrérovaný otvor pro dávkovač saponátu
Pro čištění dřezu doporučujeme čistící pastu Sinks
Záruka Alveus 5 let
Balení obsahuje
Granitový dřez Alveus Formic 20 steel
Výpusť 3 1/2 s ovládáním výpusti
Sifon s odbočkou na myčku
Montážní materiál
Společnost Alveus je předním evropským výrobcem kuchyňských dřezů a baterií. V nabídce tohoto Slovinského výrobce nalezneme granitové i nerezové dřezy a baterie, ale také dávkovače saponátu, sortery pro tříděný odpad a také drtiče odpadu.
Pro skříňku od 500 mm (vnější rozměr)
Rozměr 520 x 510 mm
Rozměr vany 440 x 350 mm
Hloubka 200 mm
Výpusť 3 1/2" se sítkovým ventilem
Otvor pro baterii 35 mm zhotoven
Ke dřezu je možné připojit také drtič odpadu
Tepelná odolnost až 280o C - krátkodobě
Odolnost proti poškrábání, nárazu a všem běžně užívaným čistícím prostředkům
Předfrérovaný otvor pro dávkovač saponátu
Pro čištění dřezu doporučujeme čistící pastu Sinks
Záruka Alveus 5 let
Balení obsahuje
Granitový dřez Alveus Formic 20 steel
Výpusť 3 1/2 s ovládáním výpusti
Sifon s odbočkou na myčku
Montážní materiál
Společnost Alveus je předním evropským výrobcem kuchyňských dřezů a baterií. V nabídce tohoto Slovinského výrobce nalezneme granitové i nerezové dřezy a baterie, ale také dávkovače saponátu, sortery pro tříděný odpad a také drtiče odpadu.
Parametry
| Šířka | 52 cm |
| Hloubka vany | 20 cm |
| Barva | černé |
| Odkapávač | ne |
| Materiál | granitové |
| Výrobce | Alveus |
| Umístění dřezu pravý/levý | symetrický |
| Celoplošné | ne |
| Rohové | ne |
| Vanička | ne |
| Dvoudřezy | ne |
| Spodní skříňka | 500 mm |
| Jednodřez | ano |
| Typ montáže | horní, spodní |
| Povrchová úprava | hladký |