Granitový jednodřez Alveus VICTORIA 20 černá je vyroben z přírodního granitu Granital®., který obsahuje 80% drceného kameniva s příměsí barviv a polyesterových pryskřic. Díky tomu odolává teplotám až 280 C a je velmi odolný proti vrypu a mechanickému poškrábání. Technické parametry Vhodný pro skříňku od: šířky 450 mm (vnější rozměr skříňky) Rozměr dřezu: 430 mm x 474 mm mm Rozměr dřezové nádoby: 354 x 351 mm Hloubka dřezu: 160 mm Dřezová výpusť: 3 1/2" se sítkovým ventilem Ovládání výpusti: Manuální,... Celý popis
Koupit za 3 690 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
Alveus Victoria 20 černá
Doprava:
zdarma
Skladem
3 690 Kč
Koupit za 3 690 Kč
100 %
Alveus Victoria 20 černá
Doprava:
zdarma
Skladem
3 690 Kč
Koupit za 3 690 Kč
0 %
VICTORIA 20 / 91 černá (430x480mm)+jednoduchý sifon F
Doprava:
zdarma
Skladem
3 691 Kč
Koupit za 3 691 Kč
100 %
Alveus dřez Victoria 20 - 91 black
Doprava:
zdarma
Skladem
3 690 Kč
Koupit za 3 690 Kč
98 %
Alveus VICTORIA 20 / 91 černá (430x480mm)+jednoduchý sifon F 1133453
Doprava:
zdarma
Skladem
3 690 Kč
Koupit za 3 690 Kč
Popis
Granitový jednodřez Alveus VICTORIA 20 černá je vyroben z přírodního granitu Granital®., který obsahuje 80% drceného kameniva s příměsí barviv a polyesterových pryskřic. Díky tomu odolává teplotám až 280 C a je velmi odolný proti vrypu a mechanickému poškrábání.
Technické parametry
Vhodný pro skříňku od: šířky 450 mm (vnější rozměr skříňky)
Rozměr dřezu: 430 mm x 474 mm mm
Rozměr dřezové nádoby: 354 x 351 mm
Hloubka dřezu: 160 mm
Dřezová výpusť: 3 1/2" se sítkovým ventilem
Ovládání výpusti: Manuální, zatlačením či povytáhnutím sítka
Výřez do pracovní desky: 410 x 454 mm
Typ montáže: Horní montáž, klasická montáž do výřezu v pracovní desce
Orientace dřezu: Nerozlišuje se
Otvor pro baterii: Otvor pro baterii 35 mm je vytvořen
Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
Granitový dřez Alveus
Kompletní sítkový ventil včetně kompletního sifonu, přepadu a odbočky na myčku
Montážní příchytky
V balení není těsnění, pro granitové dřezy se používá silikon
Návod na montáž
Technické parametry
Vhodný pro skříňku od: šířky 450 mm (vnější rozměr skříňky)
Rozměr dřezu: 430 mm x 474 mm mm
Rozměr dřezové nádoby: 354 x 351 mm
Hloubka dřezu: 160 mm
Dřezová výpusť: 3 1/2" se sítkovým ventilem
Ovládání výpusti: Manuální, zatlačením či povytáhnutím sítka
Výřez do pracovní desky: 410 x 454 mm
Typ montáže: Horní montáž, klasická montáž do výřezu v pracovní desce
Orientace dřezu: Nerozlišuje se
Otvor pro baterii: Otvor pro baterii 35 mm je vytvořen
Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Co najdete v balení
Granitový dřez Alveus
Kompletní sítkový ventil včetně kompletního sifonu, přepadu a odbočky na myčku
Montážní příchytky
V balení není těsnění, pro granitové dřezy se používá silikon
Návod na montáž
Parametry
| Šířka | 48 cm |
| Hloubka vany | 16 cm |
| Vestavba | 410 x 454 mm |
| Barva | černé |
| Odkapávač | ne |
| Materiál | granitové |
| Výrobce | Alveus |
| Umístění dřezu pravý/levý | oboustranný |
| Celoplošné | ne |
| Rohové | ne |
| Vanička | ne |
| Dvoudřezy | ne |
| Spodní skříňka | 450 mm |
| Jednodřez | ano |
| Typ montáže | horní |
| Povrchová úprava | hladký |