Nerezový dřez s odkapávačem Alveus ZOOM 20 Tkaná struktura Popis produktu: - materiál -Tkaná struktura- Pro skříňku od 450 mm - Rozměr dřezu 790 x 500 mm - Rozměr dřezové nádoby 370 x 340 x 155 mm - Přepad na straně - Hloubka dřezu 155 mm - Dřezová výpusť 92 mm - Možnost napojení drtiče odpadů - Oboustranná možnost montáže - Součástí dodávky kompletní sifon s odbočkou na myčku, příchytky ke dřezu - Otvor pro baterii neni.Otvory v dřezu na vyžádání. Prosím napište, na které straně bude umístěna velka... Celý popis
Koupit za 1 690 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
93 %
Alveus ZOOM 20 Tkaná struktura
Doprava:
99 Kč
1 690 Kč
Koupit za 1 690 Kč
100 %
Alveus ZOOM 20 lei F
Doprava:
zdarma
Skladem
2 150 Kč
Koupit za 2 150 Kč
79 %
Alveus ZOOM 20 Tkaná struktura + prodloužená záruka 5 let
Doprava:
zdarma
Skladem
2 590 Kč
Koupit za 2 590 Kč
98 %
Alveus ZOOM 20 lei F 1098939
Doprava:
99 Kč
Skladem
2 590 Kč
Koupit za 2 590 Kč
95 %
Alveus ZOOM 20 Tkaná struktura
Doprava:
zdarma
Skladem
2 590 Kč
Koupit za 2 590 Kč
Popis
Nerezový dřez s odkapávačem Alveus ZOOM 20 Tkaná struktura
Popis produktu:
- materiál -Tkaná struktura- Pro skříňku od 450 mm - Rozměr dřezu 790 x 500 mm - Rozměr dřezové nádoby 370 x 340 x 155 mm - Přepad na straně - Hloubka dřezu 155 mm - Dřezová výpusť 92 mm - Možnost napojení drtiče odpadů - Oboustranná možnost montáže - Součástí dodávky kompletní sifon s odbočkou na myčku, příchytky ke dřezu - Otvor pro baterii neni.Otvory v dřezu na vyžádání. Prosím napište, na které straně bude umístěna velka komora !!!
Výrobky značky Alveus jsou určeny pro moderní kuchyně vyšší kategorie. Dřezy Alveus dokonale odpovídají nejnovějším nápadům v oblasti nábytku a architektonickému řešení. Jsou vyrobeny pro kuchyně, které svým designem a funkčností převyšují standardy. Dřezy Alveus jsou vyrobené z nejkvalitnějších moderních materiálů, což zaručuje jejich snadnou údržbu a jsou šetrné k životnímu prostředí.
Popis produktu:
- materiál -Tkaná struktura- Pro skříňku od 450 mm - Rozměr dřezu 790 x 500 mm - Rozměr dřezové nádoby 370 x 340 x 155 mm - Přepad na straně - Hloubka dřezu 155 mm - Dřezová výpusť 92 mm - Možnost napojení drtiče odpadů - Oboustranná možnost montáže - Součástí dodávky kompletní sifon s odbočkou na myčku, příchytky ke dřezu - Otvor pro baterii neni.Otvory v dřezu na vyžádání. Prosím napište, na které straně bude umístěna velka komora !!!
Výrobky značky Alveus jsou určeny pro moderní kuchyně vyšší kategorie. Dřezy Alveus dokonale odpovídají nejnovějším nápadům v oblasti nábytku a architektonickému řešení. Jsou vyrobeny pro kuchyně, které svým designem a funkčností převyšují standardy. Dřezy Alveus jsou vyrobené z nejkvalitnějších moderních materiálů, což zaručuje jejich snadnou údržbu a jsou šetrné k životnímu prostředí.
Parametry
| Šířka | 50 cm |
| Hloubka vany | 15.5 cm |
| Barva | stříbrné |
| Odkapávač | ano |
| Materiál | nerezové |
| Výrobce | Alveus |
| Umístění dřezu pravý/levý | levý |
| Celoplošné | ne |
| Rohové | ne |
| Vanička | ne |
| Dvoudřezy | ne |
| Spodní skříňka | 450 mm |
| Jednodřez | ano |
| Typ montáže | horní |
| Povrchová úprava | tkaná struktura |