Rozšířitelný kufr z velmi populární řady Soundbox. Velmi lehký a pevný díky modernímu polypropylenovému materiálu. Materiál je zároveň vysoce elastický, nárazuvzdorný a odolný proti únavě. Zámek TSA pro zvýšenou bezpečnost. TSA zámek umožňuje při kontrolách na letišti bezpečnostním orgánům bez poškození otevřít vaše zavazadlo. Pro pohodlné převážení z místa na místo je kufr vybaven čtyřmi dvojitými kolečky, která se otáčejí v plném rozsahu 360°. Snadnou manipulaci umožňuje polohovatelná trolej s... Celý popis
Koupit za 3 599 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
American Tourister kufr Soundbox Black 71,5 l
Doprava:
zdarma
Skladem
3 599 Kč
Koupit za 3 599 Kč
100 %
American Tourister kufr Soundbox Black 71,5 l
Doprava:
zdarma
Skladem
4 599 Kč
Koupit za 4 599 Kč
100 %
American Tourister Soundbox Black 71,5 l
Doprava:
zdarma
Skladem
4 599 Kč
Koupit za 4 599 Kč
98 %
American Tourister Soundbox Black 71,5 l
Doprava:
zdarma
Skladem
4 599 Kč
Koupit za 4 599 Kč
100 %
American Tourister kufr Soundbox Black 71,5 l
Doprava:
zdarma
Skladem
4 599 Kč
Koupit za 4 599 Kč
Popis
Rozšířitelný kufr z velmi populární řady Soundbox. Velmi lehký a pevný díky modernímu polypropylenovému materiálu. Materiál je zároveň vysoce elastický, nárazuvzdorný a odolný proti únavě.
Zámek TSA pro zvýšenou bezpečnost. TSA zámek umožňuje při kontrolách na letišti bezpečnostním orgánům bez poškození otevřít vaše zavazadlo.
Pro pohodlné převážení z místa na místo je kufr vybaven čtyřmi dvojitými kolečky, která se otáčejí v plném rozsahu 360°.
Snadnou manipulaci umožňuje polohovatelná trolej s nastavitelnou délkou a dvě madla (horní a boční).
Rozšiřitelnost poskytuje větší prostor pro zabalení všech věcí v případě potřeby a elastické křížové popruhy udrží všechny předměty na místě.
Rozměr 67x46.5x29 cm
Rozšířený rozměr 67x46.5x32 cm
Vyroben z polypropylenu
Zámek TSA
4 kolečka
Rozšiřitelný
Objem 71.5/81L
Váha 3.7kg
Vítěz ceny Red Dot design
TSA zámek
Zámek TSA pro zvýšenou bezpečnost. TSA zámek umožňuje při kontrolách na letišti bezpečnostním orgánům bez poškození otevřít vaše zavazadlo.
Pro pohodlné převážení z místa na místo je kufr vybaven čtyřmi dvojitými kolečky, která se otáčejí v plném rozsahu 360°.
Snadnou manipulaci umožňuje polohovatelná trolej s nastavitelnou délkou a dvě madla (horní a boční).
Rozšiřitelnost poskytuje větší prostor pro zabalení všech věcí v případě potřeby a elastické křížové popruhy udrží všechny předměty na místě.
Rozměr 67x46.5x29 cm
Rozšířený rozměr 67x46.5x32 cm
Vyroben z polypropylenu
Zámek TSA
4 kolečka
Rozšiřitelný
Objem 71.5/81L
Váha 3.7kg
Vítěz ceny Red Dot design
TSA zámek
Parametry
| Značka | American Tourister |
| Objem | 71.5 l |
| Rozměry | 67 x 46.5 x 29 cm |
| Hmotnost | 3.7 kg |
| Typ zavazadla | podpalubní |
| Materiál | skořepinové |
| Velikostní označení | M |
| Délka pobytu | na delší pobyt (1–2 týdny) |
| Barva | černá |
| Vzor | s geometrickými tvary |
| Na kolečkách | ano |
| TSA zámek | ano |
| Odolné | ano |
| Se zámkem | ano |
| Se zvětšením objemu | ano |
| Se zapínáním na zip | ano |
| S horním madlem | ano |
| S bočním madlem | ano |
| S teleskopickou rukojetí | ano |
| S upínacími popruhy | ano |
| Počet koleček | 4 |
| Typ koleček | dvojité otočné o 360° |
| Typ zipu | bezpečnostní |
| Typ zámku | TSA zámek |
| S vnitřní přepážkou | ano |
| Počet komor | 2 |
| Výška | 67 cm |
| Šířka | 46.5 cm |
| Hloubka | 29.0 cm |
| Délka záruky | 3 let |
| Úroveň výbavy | střední výbava |