Vlastnosti Kombinovaná chladnička v béžovém designu Mechanické ovládání termostatu Šetrné a úsporné LED osvětlení Automatické odmrazování chladicí části Vnitřní výbava 3 police v chladničce 1 zásuvka na zeleninu 3 přihrádky ve dveřích chladničky 3 šuplíky v mrazáku Technické parametry Energetická třída A++ Spotřeba el. energie 0,47 kWh/den Celkový užitný objem 199 l Objem lednice 145 l Objem mrazáku 54 l Hlučnost 39 dB Třída mrazení **** Doba skladování při výpadku 16 h Výška 162 cm Šířka 55 cm... Celý popis
Koupit za 12 990 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Kombinovaná lednička s mrazákem dole Amica VC 1622 M
Doprava:
zdarma
Skladem
12 990 Kč
Koupit za 12 990 Kč
97 %
Amica VC 1622 M + Cashback 750 Kč
Doprava:
zdarma
Skladem
12 990 Kč
Koupit za 12 990 Kč
97 %
Chladnička Amica VC 1622 M
Doprava:
zdarma
12 990 Kč
Koupit za 12 990 Kč
95 %
Amica VC1622M Volně stojící kombinovaná lednice
Doprava:
zdarma
12 990 Kč
Koupit za 12 990 Kč
Popis
Vlastnosti
Kombinovaná chladnička v béžovém designu
Mechanické ovládání termostatu
Šetrné a úsporné LED osvětlení
Automatické odmrazování chladicí části
Vnitřní výbava
3 police v chladničce
1 zásuvka na zeleninu
3 přihrádky ve dveřích chladničky
3 šuplíky v mrazáku
Technické parametry
Energetická třída A++
Spotřeba el. energie 0,47 kWh/den
Celkový užitný objem 199 l
Objem lednice 145 l
Objem mrazáku 54 l
Hlučnost 39 dB
Třída mrazení ****
Doba skladování při výpadku 16 h
Výška 162 cm
Šířka 55 cm
Hloubka 61,5 cm
Kombinovaná chladnička v béžovém designu
Mechanické ovládání termostatu
Šetrné a úsporné LED osvětlení
Automatické odmrazování chladicí části
Vnitřní výbava
3 police v chladničce
1 zásuvka na zeleninu
3 přihrádky ve dveřích chladničky
3 šuplíky v mrazáku
Technické parametry
Energetická třída A++
Spotřeba el. energie 0,47 kWh/den
Celkový užitný objem 199 l
Objem lednice 145 l
Objem mrazáku 54 l
Hlučnost 39 dB
Třída mrazení ****
Doba skladování při výpadku 16 h
Výška 162 cm
Šířka 55 cm
Hloubka 61,5 cm
Parametry
| Výrobce | Amica |
| Barva | béžové |
| Počet kompresorů | 1 |
| Zaměnitelné otevírání dvířek | ne |
| Způsob umístění | volně stojící |
| Mrazák | ano |
| Provedení | kombinované |
| Retro | ano |
| Energetická třída | E |
| Akumulační doba | 16.0 h |
| Hlučnost | 41 dB |
| Klimatická třída | N-ST |
| Spotřeba energie za rok | 194.0 kWh |
| Prázdninový režim | ne |
| Třída emise hluku | C |
| Eprel | 311764 |
| Odhad ročních nákladů na provoz | 680 Kč/rok |
| Hloubka | 61.5 cm |
| Délka kabelu | 1.55 m |
| Výška | 162 cm |
| Šířka | 55 cm |
| Hmotnost při přepravě | 54 kg |
| Hmotnost | 49 kg |
| Čistý objem chladničky | 145 l |
| Čistý objem mrazáku | 54 l |
| Mrazicí kapacita | 3.0 kg/24 hod |
| Umístění mrazáku | dole |
| Počet zásuvek mrazáku | 3 ks |
| Super mrazení | ne |
| Třída mrazáku | **** |
| Hrubý objem mrazáku | 55 l |
| Počet polic chladničky | 3 ks |
| Nulová zóna | ne |
| Police - materiál | bezpečnostní sklo |
| Držák na lahve | ne |
| Zásobník na vodu | ne |
| Nízkoteplotní zásuvka | ne |
| Typ speciální zóny pro čerstvé potraviny | bez speciální zóny |
| Flexibilita pro vysoké předměty | pevné police, omezená flexibilita |
| No frost | ne |
| Ventilátor | ne |
| Antibakteriální ochrana | ne |
| Displej | ne |
| Varovný signál lednice | ne |
| Super chlazení | ne |
| Oddělená regulace | ne |
| Chladivo | R600a |
| Výrobník ledu | ne |
| Smart | ne |
| AntiFinger Print | ne |
| Dětský zámek | ne |
| Doporučení pro velikost domácnosti | ideální pro 1-2 osoby |
| Přístupnost mrazáku pro seniory | komplikovanější přístup, mrazák dole |
| Rychlost zmrazení čerstvých potravin | 3 kg/24h |
| Rovnoměrnost chlazení v prostoru | statické chlazení |
| Spolehlivost při výpadku proudu | dobrá (12-18 hodin) |
| Úroveň hlučnosti pro bydlení | hlučnější (nad 40 dB) |
| Náročnost pravidelné údržby | nízká údržba |
| Úroveň uchování čerstvosti zeleniny | základní (do týdne) |
| Vhodnost pro častou zábavu a hostování | omezená |