Dvoudveřová chladnička VD 1442 AL Provozní vlastnosti: Celkový čistý objem: 213 litrů Čistý objem chlazení: 164 litrů Čistý objem mrazení: 44 litrů Mrazící výkon: 2,5 kg/24h Akumulační doba: 12 hodin Hlučnost: 40 dB Funkce: Mechanické ovládání termostatu LED osvětlení Automatické odmrazování chladící části Třída mrazícího prostoru: 4* Konstrukce: Poličky v chladničce: 4 Zásuvky na zeleninu: 1 Přihrádky ve dveřích chladničky: 3 Poličky v mrazáku: 1 Safety glass Ostatní údaje: Klimatická... Celý popis
Koupit za 10 063 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Dvou-dveřová chladnička Amica VD 1442 AL
Doprava:
zdarma
Skladem
10 063 Kč
Koupit za 10 063 Kč
95 %
Dvou-dveřová chladnička Amica VD 1442 AL
Doprava:
zdarma
Skladem
10 439 Kč
Koupit za 10 439 Kč
95 %
AMICA VD 1442 AL (E)
Doprava:
zdarma
Skladem
11 490 Kč
Koupit za 11 490 Kč
97 %
Amica VD 1442AL - kombinovaná chladnička P284537
Doprava:
zdarma
Skladem
11 490 Kč
Koupit za 11 490 Kč
97 %
Amica VD 1442 AL
Doprava:
zdarma
Skladem
11 490 Kč
Koupit za 11 490 Kč
Popis
Dvoudveřová chladnička VD 1442 AL
Provozní vlastnosti:
Celkový čistý objem: 213 litrů
Čistý objem chlazení: 164 litrů
Čistý objem mrazení: 44 litrů
Mrazící výkon: 2,5 kg/24h
Akumulační doba: 12 hodin
Hlučnost: 40 dB
Funkce:
Mechanické ovládání termostatu
LED osvětlení
Automatické odmrazování chladící části
Třída mrazícího prostoru: 4*
Konstrukce:
Poličky v chladničce: 4
Zásuvky na zeleninu: 1
Přihrádky ve dveřích chladničky: 3
Poličky v mrazáku: 1
Safety glass
Ostatní údaje:
Klimatická třída: ST
Druh chladiva: R600a
Barva: Modrá
Rozměry:
Výška: 144 cm
Šířka: 55 cm
Hloubka: 61,5 cm
Provozní vlastnosti:
Celkový čistý objem: 213 litrů
Čistý objem chlazení: 164 litrů
Čistý objem mrazení: 44 litrů
Mrazící výkon: 2,5 kg/24h
Akumulační doba: 12 hodin
Hlučnost: 40 dB
Funkce:
Mechanické ovládání termostatu
LED osvětlení
Automatické odmrazování chladící části
Třída mrazícího prostoru: 4*
Konstrukce:
Poličky v chladničce: 4
Zásuvky na zeleninu: 1
Přihrádky ve dveřích chladničky: 3
Poličky v mrazáku: 1
Safety glass
Ostatní údaje:
Klimatická třída: ST
Druh chladiva: R600a
Barva: Modrá
Rozměry:
Výška: 144 cm
Šířka: 55 cm
Hloubka: 61,5 cm
Parametry
| Výrobce | Amica |
| Barva | tyrkysové |
| Počet kompresorů | 1 |
| Zaměnitelné otevírání dvířek | ne |
| Způsob umístění | volně stojící |
| Mrazák | ano |
| Provedení | kombinované |
| Ikea Metod | ne |
| Retro | ano |
| Energetická třída | E |
| Spotřeba za 24 hodin | 0.681 kWh/24h |
| Akumulační doba | 12.0 h |
| Hlučnost | 40.0 dB |
| Klimatická třída | ST |
| Spotřeba energie za rok | 179.95 kWh |
| Prázdninový režim | ne |
| Třída emise hluku | C |
| Eprel | 311012 |
| Odhad ročních nákladů na provoz | 630 Kč/rok |
| Hloubka | 61.5 cm |
| Délka kabelu | 1.55 m |
| Výška | 144 cm |
| Šířka | 55 cm |
| Hmotnost při přepravě | 44 kg |
| Hmotnost | 43.5 kg |
| Čistý objem chladničky | 162 l |
| Čistý objem mrazáku | 44 l |
| Mrazicí kapacita | 2.5 kg/24 hod |
| Umístění mrazáku | nahoře |
| Super mrazení | ne |
| Třída mrazáku | **** |
| Hrubý objem mrazáku | 44 l |
| Počet polic chladničky | 4 ks |
| Přihrádka na vajíčka | ano |
| Nulová zóna | ne |
| Police - materiál | bezpečnostní sklo |
| Držák na lahve | ne |
| Zásobník na vodu | ne |
| Nízkoteplotní zásuvka | ne |
| Typ speciální zóny pro čerstvé potraviny | bez speciální zóny |
| Flexibilita pro vysoké předměty | pevné police, omezená flexibilita |
| No frost | ne |
| Ventilátor | ne |
| Antibakteriální ochrana | ne |
| Displej | ne |
| Varovný signál lednice | ne |
| Varovný signál mrazáku | ne |
| Super chlazení | ne |
| Oddělená regulace | ne |
| Chladivo | R600a |
| Výrobník ledu | ne |
| Smart | ne |
| Dětský zámek | ne |
| Doporučení pro velikost domácnosti | pro 3-4 osoby |
| Přístupnost mrazáku pro seniory | snadný přístup, mrazák nahoře |
| Rychlost zmrazení čerstvých potravin | 2.5 kg/24h |
| Rovnoměrnost chlazení v prostoru | statické chlazení |
| Spolehlivost při výpadku proudu | dobrá (12-18 hodin) |
| Úroveň hlučnosti pro bydlení | standardní (38-40 dB) |
| Náročnost pravidelné údržby | vyšší údržba |
| Úroveň uchování čerstvosti zeleniny | základní (do týdne) |
| Vhodnost pro častou zábavu a hostování | omezená |