Kombinovaná lednice Amica VD 1442 AM Pro milovníky retro designu - úsporná kombinovaná chladnička v béžovém designu a v energetické třídě A++. Mezi hlavní přednosti patří jednoduché ovládání, snadná údržba, moderní LED osvětlení nebo police z bezpečnostního skla. Chladící část je vybavena funkcí automatického odmrazování, což vám usnadní čas a námahu. Nechybí ani velká zásuvka na zeleninu a ovoce nebo praktické regály ve dveřích. Automatické rozmrazování u chladničky: Pohodlí a úspora energie... Celý popis
Koupit za 11 490 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
Amica VD 1442 AM
Doprava:
zdarma
Skladem
11 490 Kč
Koupit za 11 490 Kč
100 %
Amica VD 1442 AM
Doprava:
zdarma
Skladem
11 490 Kč
Koupit za 11 490 Kč
97 %
VD 1442AM CHLADNIČKA KOMBI. AMICA P279153
Doprava:
299 Kč
Skladem
11 490 Kč
Koupit za 11 490 Kč
97 %
Chladnička Amica Retro VD 1442 AM béžová
Doprava:
zdarma
Skladem
11 490 Kč
Koupit za 11 490 Kč
94 %
Amica VD1442AM Volně stojící kombinovaná lednice
Doprava:
zdarma
11 490 Kč
Koupit za 11 490 Kč
Popis
Kombinovaná lednice Amica VD 1442 AM
Pro milovníky retro designu - úsporná kombinovaná chladnička v béžovém designu a v energetické třídě A++. Mezi hlavní přednosti patří jednoduché ovládání, snadná údržba, moderní LED osvětlení nebo police z bezpečnostního skla. Chladící část je vybavena funkcí automatického odmrazování, což vám usnadní čas a námahu. Nechybí ani velká zásuvka na zeleninu a ovoce nebo praktické regály ve dveřích.
Automatické rozmrazování u chladničky:
Pohodlí a úspora energie díky systému automatického odmrazování chladničky. Zapomeňte na nutnost vyndávání celého obsahu chladničky.
LED osvětlení:
Jasné LED osvětlení je úspornější než tradiční a zároveň lépe osvítí celý prostor chladničky.
Safety glass - bezpečnostní sklo:
Uložení velkého hrnce s polévkou již nebude žádný problém. Chladničky Amica jsou nejen objemné, ale také velmi odolné. Poličky v chladničce jsou vyrobeny z tvrzeného skla.
Police ve dveřích chladničky:
Chladničky Amica byly navrženy tak, že mají ve dveřích velké police a regály pro maximální využití prostoru. Výšková regulace je velmi pohodlná a jednoduchá.
Regulace poliček:
Je možné poličky umístit v libovolné výšce, což dává naprostou volnost při uspořádání vnitřku chladničky. Prolisované stěny uvnitř chladničky, jsou dobře vyprofilované, což umožňuje jednoduché udržení čistoty.
Přihrádky na zeleninu:
Ovoce a zelenina se stále více objevují v našem každodenním jídelníčku, zabírají tedy také více místa v chladničce. Proto mají chladničky Amica funkční šuplíky, které nabízejí velký prostor na čerstvé ovoce a zeleninu.
Velký objem:
Díky velkému objemu chladničky se můžete bez problému vypravit na velké nákupy a nemusíte myslet na to, kam umístíte zakoupené potraviny. Funkční, objemné poličky, šuplíky a dveřní zásobníky zajišťují pohodlný prostor. Nyní umístíte vše, co chcete, do prakticky navrženého prostoru chladničky.
Energetická třída A++:
Chladničky Amica mají energetickou třídu A++, díky které mají nízkou spotřebu energie, což má za následek nižší účty za elektřinu a tím pádem šetří i peníze. Protože každá chladnička pracuje 24 hodin denně, 365 dní v roce, energetická třída je jedním z klíčových faktorů při výběru.
Pro milovníky retro designu - úsporná kombinovaná chladnička v béžovém designu a v energetické třídě A++. Mezi hlavní přednosti patří jednoduché ovládání, snadná údržba, moderní LED osvětlení nebo police z bezpečnostního skla. Chladící část je vybavena funkcí automatického odmrazování, což vám usnadní čas a námahu. Nechybí ani velká zásuvka na zeleninu a ovoce nebo praktické regály ve dveřích.
Automatické rozmrazování u chladničky:
Pohodlí a úspora energie díky systému automatického odmrazování chladničky. Zapomeňte na nutnost vyndávání celého obsahu chladničky.
LED osvětlení:
Jasné LED osvětlení je úspornější než tradiční a zároveň lépe osvítí celý prostor chladničky.
Safety glass - bezpečnostní sklo:
Uložení velkého hrnce s polévkou již nebude žádný problém. Chladničky Amica jsou nejen objemné, ale také velmi odolné. Poličky v chladničce jsou vyrobeny z tvrzeného skla.
Police ve dveřích chladničky:
Chladničky Amica byly navrženy tak, že mají ve dveřích velké police a regály pro maximální využití prostoru. Výšková regulace je velmi pohodlná a jednoduchá.
Regulace poliček:
Je možné poličky umístit v libovolné výšce, což dává naprostou volnost při uspořádání vnitřku chladničky. Prolisované stěny uvnitř chladničky, jsou dobře vyprofilované, což umožňuje jednoduché udržení čistoty.
Přihrádky na zeleninu:
Ovoce a zelenina se stále více objevují v našem každodenním jídelníčku, zabírají tedy také více místa v chladničce. Proto mají chladničky Amica funkční šuplíky, které nabízejí velký prostor na čerstvé ovoce a zeleninu.
Velký objem:
Díky velkému objemu chladničky se můžete bez problému vypravit na velké nákupy a nemusíte myslet na to, kam umístíte zakoupené potraviny. Funkční, objemné poličky, šuplíky a dveřní zásobníky zajišťují pohodlný prostor. Nyní umístíte vše, co chcete, do prakticky navrženého prostoru chladničky.
Energetická třída A++:
Chladničky Amica mají energetickou třídu A++, díky které mají nízkou spotřebu energie, což má za následek nižší účty za elektřinu a tím pádem šetří i peníze. Protože každá chladnička pracuje 24 hodin denně, 365 dní v roce, energetická třída je jedním z klíčových faktorů při výběru.
Parametry
| Výrobce | Amica |
| Barva | béžové |
| Způsob umístění | volně stojící |
| Mrazák | ano |
| Provedení | kombinované |
| Retro | ano |
| Energetická třída | E |
| Akumulační doba | 12.0 h |
| Hlučnost | 40.0 dB |
| Klimatická třída | ST |
| Spotřeba energie za rok | 180.0 kWh |
| Eprel | 311035 |
| Odhad ročních nákladů na provoz | 630 Kč/rok |
| Hloubka | 61.5 cm |
| Výška | 144 cm |
| Šířka | 55 cm |
| Hmotnost | 43.5 kg |
| Čistý objem chladničky | 162 l |
| Čistý objem mrazáku | 44 l |
| Mrazicí kapacita | 2.5 kg/24 hod |
| Umístění mrazáku | nahoře |
| Třída mrazáku | **** |
| Počet polic chladničky | 4 ks |
| Police - materiál | bezpečnostní sklo |
| Typ speciální zóny pro čerstvé potraviny | bez speciální zóny |
| Flexibilita pro vysoké předměty | nastavitelné police, flexibilní uspořádání |
| Dětský zámek | ne |
| Doporučení pro velikost domácnosti | pro 3-4 osoby |
| Přístupnost mrazáku pro seniory | snadný přístup, mrazák nahoře |
| Rychlost zmrazení čerstvých potravin | 2,5 kg/24h |
| Rovnoměrnost chlazení v prostoru | statické chlazení |
| Spolehlivost při výpadku proudu | dobrá (12-18 hodin) |
| Úroveň hlučnosti pro bydlení | standardní (38-40 dB) |
| Náročnost pravidelné údržby | vyšší údržba |
| Úroveň uchování čerstvosti zeleniny | základní (do týdne) |
| Vhodnost pro častou zábavu a hostování | omezená |