Chladnička s mrazákem Amica VM 1442 R Hlučnost 41 dB Energetická třída E Retro Ano Akumulační doba 10 H Materiál polic Skleněné Provedení Termoelektrické Klimatická třída N-ST Celkový objem 218 L Objem chladničky 194 L Objem mrazáku 24 L Počet dveří 1 Mrazící výkon 2 KG/H Možnost umístění Volně stojící Emisní třída hluku C Roční spotřeba energie 157 KWH Počet polic 4 KS Hloubka 61,5 CM Šířka 55 CM Výška 144 CM Hmotnost 40 KG Barva červená Výška obalu 1500 MM Šířka obalu 580... Celý popis
Koupit za 8 990 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
AMICA VM 1442 R
Doprava:
zdarma
Skladem
8 990 Kč
Koupit za 8 990 Kč
96 %
AMICA VM 1442 R
Doprava:
349 Kč
Skladem
8 990 Kč
Koupit za 8 990 Kč
95 %
Jednodveřová chladnička Amica VM 1442 R
Doprava:
zdarma
Skladem
9 220 Kč
Koupit za 9 220 Kč
96 %
Lednička s mrazícím boxem Amica VM 1442 R
Doprava:
zdarma
Skladem
11 947 Kč
Koupit za 11 947 Kč
96 %
Amica VM 1442 R CHLADNIČKA S MRAZ.
Doprava:
zdarma
Skladem
10 990 Kč
Koupit za 10 990 Kč
Popis
Chladnička s mrazákem
Amica VM 1442 R
Hlučnost 41 dB
Energetická třída E
Retro Ano
Akumulační doba 10 H
Materiál polic Skleněné
Provedení Termoelektrické
Klimatická třída N-ST
Celkový objem 218 L
Objem chladničky 194 L
Objem mrazáku 24 L
Počet dveří 1
Mrazící výkon 2 KG/H
Možnost umístění Volně stojící
Emisní třída hluku C
Roční spotřeba energie 157 KWH
Počet polic 4 KS
Hloubka 61,5 CM
Šířka 55 CM
Výška 144 CM
Hmotnost 40 KG
Barva červená
Výška obalu 1500 MM
Šířka obalu 580 MM
Hloubka obalu 660 MM
Váha obalu 45000 KG
Amica VM 1442 R
Hlučnost 41 dB
Energetická třída E
Retro Ano
Akumulační doba 10 H
Materiál polic Skleněné
Provedení Termoelektrické
Klimatická třída N-ST
Celkový objem 218 L
Objem chladničky 194 L
Objem mrazáku 24 L
Počet dveří 1
Mrazící výkon 2 KG/H
Možnost umístění Volně stojící
Emisní třída hluku C
Roční spotřeba energie 157 KWH
Počet polic 4 KS
Hloubka 61,5 CM
Šířka 55 CM
Výška 144 CM
Hmotnost 40 KG
Barva červená
Výška obalu 1500 MM
Šířka obalu 580 MM
Hloubka obalu 660 MM
Váha obalu 45000 KG
Parametry
| Výrobce | Amica |
| Barva | červené |
| Počet kompresorů | 1 |
| Zaměnitelné otevírání dvířek | ano |
| Způsob umístění | volně stojící |
| Mrazák | ano |
| Chladicí systém lednice | termoelektrický |
| Provedení | jednodvéřové |
| Retro | ano |
| Energetická třída | E |
| Spotřeba za 24 hodin | 0.458 kWh/24h |
| Akumulační doba | 10 h |
| Hlučnost | 41 dB |
| Klimatická třída | N-ST |
| Spotřeba energie za rok | 157.0 kWh |
| Prázdninový režim | ne |
| Třída emise hluku | C |
| Eprel | 1262814 |
| Odhad ročních nákladů na provoz | 550 Kč/rok |
| Hloubka | 61.5 cm |
| Délka kabelu | 1.55 m |
| Výška | 144 cm |
| Šířka | 55 cm |
| Hmotnost při přepravě | 46.0 kg |
| Hmotnost | 40 kg |
| Čistý objem chladničky | 194 l |
| Čistý objem mrazáku | 24 l |
| Mrazicí kapacita | 2 kg/24 hod |
| Umístění mrazáku | nahoře |
| Super mrazení | ne |
| Třída mrazáku | **** |
| Počet polic chladničky | 4 ks |
| Přihrádka na vajíčka | ano |
| Nulová zóna | ne |
| Police - materiál | bezpečnostní sklo |
| Držák na lahve | ne |
| Nízkoteplotní zásuvka | ne |
| Typ speciální zóny pro čerstvé potraviny | bez speciální zóny |
| Flexibilita pro vysoké předměty | pevné police, omezená flexibilita |
| No frost | ne |
| Ventilátor | ne |
| Antibakteriální ochrana | ne |
| Displej | ne |
| Varovný signál lednice | ne |
| Super chlazení | ne |
| Oddělená regulace | ne |
| Chladivo | R600a |
| Výrobník ledu | ne |
| Smart | ne |
| Dětský zámek | ne |
| Doporučení pro velikost domácnosti | pro 3-4 osoby |
| Rychlost zmrazení čerstvých potravin | 2 kg/24h |
| Rovnoměrnost chlazení v prostoru | statické chlazení |
| Spolehlivost při výpadku proudu | standardní (8-12 hodin) |
| Úroveň hlučnosti pro bydlení | hlučnější (nad 40 dB) |
| Náročnost pravidelné údržby | standardní údržba |
| Úroveň uchování čerstvosti zeleniny | základní (do týdne) |
| Vhodnost pro častou zábavu a hostování | omezená |