Vysoce kvalitní protein s delikátní plnou chutí bez aspartamu. Obsahuje 75 % čistých bílkovin, sestavených ze za studena vyrobeného syrovátkového koncentrátu (WPC), syrovátkového izolátu (WPI) vyrobeného metodou CFM – Cross-Flow Microfiltration.
Koupit za 35 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
Amix WheyPro FUSION Pistachios, 30g
Doprava:
84 Kč
Skladem
35 Kč
Koupit za 35 Kč
99 %
Amix Nutrition Amix Whey Pure Fusion Protein 30 g - čokoláda
Doprava:
49 Kč
Skladem
29 Kč
Koupit za 29 Kč
97 %
Amix Whey-Pro Fusion Protein 30 g - meloun, jogurt
Doprava:
40 Kč
Skladem
27 Kč
Koupit za 27 Kč
97 %
Amix Whey Pro Fusion 100% whey protein 30 g - lesní plody
Doprava:
69 Kč
Skladem
31 Kč
Koupit za 31 Kč
100 %
Amix Nutrition Amix WheyPro FUSION Protein 1 x 30 g - vanilka
Doprava:
99 Kč
45 Kč
Koupit za 45 Kč
Popis
Vysoce kvalitní protein s delikátní plnou chutí bez aspartamu. Obsahuje 75 % čistých bílkovin, sestavených ze za studena vyrobeného syrovátkového koncentrátu (WPC), syrovátkového izolátu (WPI) vyrobeného metodou CFM – Cross-Flow Microfiltration.
Parametry
| Výrobce | Amix Nutrition |
| Hmotnost | 30 g |
| Typ | syrovátkové |
| Forma | práškové |
| CFM | ano |
| Bezlepkové | ano |
| Bílkoviny na porci | 22.5 g |
| Pro růst svalů | ano |
| Bez laktózy | ne |
| Velikost porce | 30.0 g |
| Počet porcí | 1 ks |
| Přidané látky | DigeZyme, sucralose |
| Top 3 složky | Whey concentrate, CFM isolate, DigeZyme |