Anekke Real 41703-907 hnědá
Anekke - dámská crossbody kabelka Real se zapínáním na zip je vyrobená ze 100% polyuretanu a podšívka je ze 100% polyesteru. Na přední i na zadní straně je kapsa se zipem. Regulovatelný popruh (max délka 145 cm) se nedá odepnout. Formát A4 se nevejde. Rozměry: 12 x 19 x 5 cm. Baleno v praktickém dustbagu. Anekke - I´m eco-friendly. Materiál svršku: Syntetika.
Popis
Anekke - dámská crossbody kabelka Real se zapínáním na zip je vyrobená ze 100% polyuretanu a podšívka je ze 100% polyesteru. Na přední i na zadní straně je kapsa se zipem. Regulovatelný popruh (max délka 145 cm) se nedá odepnout. Formát A4 se nevejde. Rozměry: 12 x 19 x 5 cm. Baleno v praktickém dustbagu. Anekke - I´m eco-friendly. Materiál svršku: Syntetika.
Parametry
| Značka | Anekke |
| Druh | crossbody |
| Materiál | textil |
| Rozměry | 11.5 x 17.5 x 4 cm |
| Nošení | crossbody |
| Hmotnost | 185 g |
| Typ zapínání | na zip |
| Barva | hnědá |
| Počet kapes | 2 |
| Kapsa na mobil | ano |
| Nastavitelný popruh | ano |
| Délka popruhu | 145 cm |