FIKY FIKY, BOOM BOOM Shavetta je nástupce klasický břitvy na holení. Jediný rozdíl je v čepeli. Shavetta žádnou nemá a vkládají se do ní jednorázový žiletky. Tím odpadá starost o broušení a obtahování ostří, takže ušetříš asi 420 hodin, který běžnýmu smrtelníkovi trvá, než zvládne lazebnický umění našich dědů aspoň tak, aby břitvou vousy nečechral, ale kosil. V dnešní době plný povinností a randíček tak budeš mít ostrý nástroj k dispozici, kdykoliv si jen vzpomeneš. Pocit z tradičního holícího... Celý popis

Koupit za 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

FIKY FIKY, BOOM BOOM
Shavetta je nástupce klasický břitvy na holení. Jediný rozdíl je v čepeli. Shavetta žádnou nemá a vkládají se do ní jednorázový žiletky. Tím odpadá starost o broušení a obtahování ostří, takže ušetříš asi 420 hodin, který běžnýmu smrtelníkovi trvá, než zvládne lazebnický umění našich dědů aspoň tak, aby břitvou vousy nečechral, ale kosil. V dnešní době plný povinností a randíček tak budeš mít ostrý nástroj k dispozici, kdykoliv si jen vzpomeneš. Pocit z tradičního holícího rituálu a přesné kontury pořád zůstávají.
 

SKINNY BITCH
Tahle shavetta na sobě nemá ani gram navíc. Barberky berou jedině tuhle, když ji mají mít v ruce all day, all night. Doma ten rozdíl možná neucejtíš, ale přece.

MINIMALISTICKÁ STYLOVKA
Dřevěná rukojeť na míru chlapský ruce, testovaná v aerodynamickým tunelu. Mít víc prostoru, vychválíme i zbytek, protože je to fakt paráda.

ELIMINACE POŘEZÁNÍ
Díky konstrukci shavetty čouhá z ostří pouhých 0,5 mm, takže se ani začátečníci neprořežou příliš hluboko. Směle do toho.

READY TO BATTLE
Ke každý shavettě přidáváme pouzdro z veganský kůže a žiletku Derby premium. Po rozbalení nemusíš letět do krámu, ale rovnou vlítnout na úpravu.

 

FRAJEŘINA, KTEROU MUSÍTE MÍT

 

SAFETY FIRST

Emo už vyšlo z módy, a proto jistě oceníš výrazně sníženou možnost po(d)řezání. Žiletka vykukuje z ramene shavetty pouhých 0,5 mm, takže je holení bezpečný i pro úplný nováčky v oboru. Zdůrazňujeme ale, že i tak je potřeba se holit v klidu, což vysvětlujeme dost detailně v článku Jak se oholit. Rozhodně to není na rychlosečení v autě cestou do práce. Navíc by byla škoda připravit se o rituál, který shavetta nabízí.
Varovat tě musíme ještě před jednou věcí. Chraň tě ruka Páně, jestli tě napadne shavettou oholit celou tvář. Na tenhle účel rozhodně není určená, a kdo to s ní udělá, tak mu ruka upadne. Nebo ho vydědíme.

#tab-To chceš#

Aerodynamická rukojeť z voděodolnýho pakkawoodu
Luxusní minimalistická designovka
Zaholování s jistotou v ruce
Pouzdro z veganský kůže
Žiletky Derby premium gratis

#tab-To chceš#
 

#tab-Používání#
Žiletku ještě v papíře zlomíš v půli (jo, obě poloviny jdou použít), odklopíš pojistku na konci shavetty, rozdělíš listy ramene a vložíš dovnitř polovinu žiletky. Přiklopíš na ni rameno a následně vrátíš pojistku.
A zábava začíná, protože ty jsi ready na pokos. Ať půjdeš jen do ladění kontur, nebo se pustíš i do krku, shavetta tě (snad) nezabije. Z břitu čouhá jen 0,5 mm, takže se ani vyklepaní začátečníci neprořežou moc hluboko. Na ty kontury by ti mohl ještě bodnout průhledný gel na holení, se kterým si uvidíš pod čepel.
Před prvním krveprolitím každopádně doporučujeme mrknout na návod Jak se oholit shavettou.
#tab-Používání#
 

#tab-Konstrukce#
Shavetta Garrigue je pro akurátní chlapy, co maj rádi čistý funkční design. Dřevěná rukojeť a rameno z oceli s teflonovou antikorozní úpravou. Zcela vepředu má vyklápěcí pojistku na žiletky, která je stejně jako rameno s matnou povrchovkou. Mrkni na fotky, ty ti poví víc.
K nákupu ideálně přihoď i žiletky Derby nebo o fous lepší Mühle do zásoby, ať máš na rok vystaráno.
#tab-Konstrukce#
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Angry Beards