Powerbanka Anker 737 GaNPrime 140W PD 24K Powerbanka Anker 737 je 3 portová powerbanka o kapacitě 24000mAh, výstupním výkonem 140W a Smart Digital Display. Ultra výkonné obousměrné nabíjení. Powerbanka je vybavena nejnovější technologií Power Delivery 3.1 a obousměrnou technologií pro rychlé dobití přenosné nabíječky, nebo získání 140W ultra výkonného nabíjení. Powered by GaN Prime. Přenosná nabíječka je vybavena nejpokročilejším nabíjecím systémem Anker poháněným GaN, inovativním stohovaným designem,... Celý popis
Koupit za 3 487 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
89 %
Anker 737 24000 mAh powerbank (A1289011)
Doprava:
89 Kč
Skladem
3 487 Kč
Koupit za 3 487 Kč
94 %
Powerbanka Anker 737 GaNPrime 140W PD 24K Power Bank (A1289011)
Doprava:
74 Kč
Skladem
3 069 Kč
Koupit za 3 069 Kč
96 %
Anker 737 GaNPrime 140W PD 24K Power Bank A1289011
Doprava:
zdarma
Skladem
2 949 Kč
Koupit za 2 949 Kč
100 %
Anker A1289011
Doprava:
99 Kč
Skladem
2 930 Kč
Koupit za 2 930 Kč
96 %
Anker 737 24000 mAh powerbank (A1289011)
Doprava:
zdarma
Skladem
2 790 Kč
Koupit za 2 790 Kč
Popis
Powerbanka Anker 737 GaNPrime 140W PD 24K Powerbanka Anker 737 je 3 portová powerbanka o kapacitě 24000mAh, výstupním výkonem 140W a Smart Digital Display. Ultra výkonné obousměrné nabíjení. Powerbanka je vybavena nejnovější technologií Power Delivery 3.1 a obousměrnou technologií pro rychlé dobití přenosné nabíječky, nebo získání 140W ultra výkonného nabíjení. Powered by GaN Prime. Přenosná nabíječka je vybavena nejpokročilejším nabíjecím systémem Anker poháněným GaN, inovativním stohovaným designem, PowerIQ 4.0 pro vyšší účinnost a ActiveShield 2.0 pro inteligentní monitorování teploty. Inteligentní digitální displej. Snadno čitelný digitální displej zobrazuje výstupní a vstupní výkon a odhadovanou dobu, za kterou se přenosná nabíječka plně nabije. Nabíjení 3v1. Bezproblémově nabíjejte 3 zařízení najednou díky 2 portům USB-C a 1 portu USB-A. Hlavní vlastnosti Bezproblémově nabíjej 3 zařízení najednou Kapacita 24000mAh Power Delivery 3.1 PowerIQ 4.0
Parametry
| Výrobce | Anker |
| Kapacita | 24000 mAh |
| Typ článků | Li-Ion |
| Hmotnost | 635.03 g |
| USB-C konektor | ano |
| Quick Charge 3.0 | ano |
| Max. výstupní výkon | 140 W |
| Bezdrátové nabíjení Qi | ne |
| Max. výstupní proud | 3 A |
| Fast Charge | ano |
| Počet výstupů | 3 |
| Podpora MagSafe | ne |
| Displej | ano |
| Barva | černé |