Nenechte se zastavit slabou úrovní baterie svého mobilního zařízení. Nabíječku do sítě Anker můžete mít stále u sebe. Jde o alternativní nabíječku, která je určena pro zařízení Android a iPhone. Tato nabíječka obsahuje 3 výstupy typu USB-A a USB-C s výkonem maximálně 67 W. Své zařízení budete moci nabíjet díky portu 2× USB-C (67 W) a 1× USB-A (22,5 W). Dominuje jí černá barva. Hlavní přednosti nabíječky do sítě Anker 735 Prime Wall Charger 67W, 1A/2C, Black Nabíjení mobilního zařízení obstará nabíječka... Celý popis
Koupit za 853 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Anker A2669313
Doprava:
55 Kč
Skladem
853 Kč
Koupit za 853 Kč
89 %
Anker A2669313
Doprava:
89 Kč
Skladem
1 842 Kč
Koupit za 1 842 Kč
95 %
Anker A2669313
Doprava:
zdarma
Skladem
1 590 Kč
Koupit za 1 590 Kč
95 %
Anker A2669313
Doprava:
zdarma
Skladem
1 590 Kč
Koupit za 1 590 Kč
93 %
Anker A2669313
Doprava:
zdarma
Skladem
1 589 Kč
Koupit za 1 589 Kč
Popis
Nenechte se zastavit slabou úrovní baterie svého mobilního zařízení. Nabíječku do sítě Anker můžete mít stále u sebe. Jde o alternativní nabíječku, která je určena pro zařízení Android a iPhone. Tato nabíječka obsahuje 3 výstupy typu USB-A a USB-C s výkonem maximálně 67 W. Své zařízení budete moci nabíjet díky portu 2× USB-C (67 W) a 1× USB-A (22,5 W). Dominuje jí černá barva. Hlavní přednosti nabíječky do sítě Anker 735 Prime Wall Charger 67W, 1A/2C, Black Nabíjení mobilního zařízení obstará nabíječka do sítě Anker Jedná se o alternativní nabíječku Komunikuje se zařízeními Android a iPhone Nabízí celkem 3 výstupy typu USB-A a USB-C Hlavní výstup: 2× USB-C 67 W Druhý výstup: 1× USB-A 22,5 W Zásluhou GaN technologie může nabíječka pracovat efektivně dokonce i při vysokých teplotách, napětí či frekvenci Dokresluje ji stylová černá barva Vyzkoušejte užitečné vlastnosti nabíječky do sítě Anker Nabíječka na mobil Anker bude vaším neocenitelným každodenním společníkem. Dodá vašemu přístroji energii během krátké...
Parametry
| Výrobce | Anker |
| Typ nabíječky | síťové AC |
| Pro smartphony | ano |
| Pro tablety | ano |
| Pro notebooky | ano |
| Pro sluchátka | ano |
| Hmotnost | 132 g |
| Rozměry | 50.3 x 39.8 x 38.5 mm |
| Se skládací vidlicí | ano |
| Přenosnost | kompaktní cestovní |
| Výstupní parametry | 67W |
| Rychlonabíjení | ano |
| Maximální výkon | 67 W |
| USB PD (Power Delivery) | ano |
| GaN technologie | ano |
| S ochrannými obvody | ano |
| Počet portů | 3 |
| USB-C | ano |
| USB-A | ano |