Chcete mít záložní energii v místech, kde není v dosahu zásuvka? Doporučujeme powerbanku Anker. Je opatřena 25000mAh zabudovanou baterií, díky čemuž výborně funguje jako zásobárna energie na cestách. Poskytne vám drátové nabíjení bez dlouhého čekání o výkonu 100 W. Můžete nabíjet 4 zařízení souběžně. Mezi výstupy, které najdete na těle powerbanky, patří USB-A a USB-C. Rychlost přenosu energie stanovuje výstupní proud. S přehledem vám tak vystačí pro nabíjení tabletů, chytrých telefonů, ale i notebooků.... Celý popis
Koupit za 1 969 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Anker Built-In USB-C and Retractable Cable A1695H11
Doprava:
89 Kč
Skladem
1 969 Kč
Koupit za 1 969 Kč
86 %
Anker Built-In USB-C and Retractable Cable A1695H11
Doprava:
39 Kč
Skladem
1 953 Kč
Koupit za 1 953 Kč
96 %
Anker Built-In USB-C and Retractable Cable A1695H11 Barva: stříbrná se zabudovaným USB-C kabelem
Doprava:
45 Kč
Skladem
1 949 Kč
Koupit za 1 949 Kč
Popis
Chcete mít záložní energii v místech, kde není v dosahu zásuvka? Doporučujeme powerbanku Anker. Je opatřena 25000mAh zabudovanou baterií, díky čemuž výborně funguje jako zásobárna energie na cestách. Poskytne vám drátové nabíjení bez dlouhého čekání o výkonu 100 W. Můžete nabíjet 4 zařízení souběžně. Mezi výstupy, které najdete na těle powerbanky, patří USB-A a USB-C. Rychlost přenosu energie stanovuje výstupní proud. S přehledem vám tak vystačí pro nabíjení tabletů, chytrých telefonů, ale i notebooků. Napětí výstupu nabízené powerbanky se pohybuje od 5 do 20 V. Zásluhou jejích rozměrů 157 × 49 × 54 mm (vך×h) ji hravě přenesete v tašce či malé kabelce. Klíčové přednosti powerbanky Anker Power Bank 25K, 165W, Built-In USB-C and Retractable Cable Black Velkokapacitní powerbanka Anker je opatřena 25000mAh vestavěnou baterií Nabídne vám záložní elektrickou energii na cestách Výkon drátového nabíjení je 100 W Můžete nabíjet 4 zařízení paralelně Mezí výstupy se řadí USB-A a USB-C Napájecí napětí je od 5 do 20 V...
Parametry
| Výrobce | Anker |
| Kapacita | 25000 mAh |
| Typ článků | Li-Pol |
| USB-C konektor | ano |
| Quick Charge 3.0 | ano |
| Max. výstupní výkon | 165 W |
| Max. výstupní proud | 3 A |
| Počet výstupů | 4 |
| Svítilna | ano |
| Podpora MagSafe | ne |
| Displej | ano |
| Barva | černé |
| Pro notebooky | ano |