Anobic VTL Pro

100 %
(4 hodnocení)

Navštívili jste někdy cizí zemi a přáli jste si mít s sebou jazykového překladatele? S Anobic VTL Pro (vč router Huawei E5330), obousměrným hlasovým překladačem, můžete cestovat do 133 zemí světa a bez obav komunikovat. Anobic VTL využívá nejlepší cloudové překladové motory a nabízí nejaktuálnější a nejpřesnější překlady. Toto chytré zařízení se neustále učí podle toho, jak ho používáte. Ať už cestujete po Asii nebo s batohem na zádech po Evropě, Anobic VTL je vaším dokonalým společníkem na cestách.... Celý popis

Koupit za 5 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Navštívili jste někdy cizí zemi a přáli jste si mít s sebou jazykového překladatele? SAnobic VTL Pro(vč routerHuawei E5330), obousměrným hlasovým překladačem, můžete cestovat do 133 zemí světa a bez obav komunikovat. Anobic VTL využívá nejlepší cloudové překladové motory a nabízí nejaktuálnější a nejpřesnější překlady. Toto chytré zařízení se neustále učí podle toho, jak ho používáte. Ať už cestujete po Asii nebo s batohem na zádech po Evropě, Anobic VTL je vaším dokonalým společníkem na cestách.Jaké jsou výhody kapesního překladačeAnobic VTL Pro?

ANOBIC VTLpřekladač je profesionální zařízení na překládání, hardwarový a softwarový systém byl navržen a vyrobenpřímo na překlad řeči.
Překlada
č
nasnímaných textů.Rukopisy, dokumenty, loga, nápisy - to vše překladač bez problémů přeloží. Stačí nasnímat text, který si přejete přeložit a na displeji se Vám zobrazí překlad do vámi požadovaného jazyka.
Speciálně navržený i pro použití v hlučnějším prostředí (funkce redukce šumu při překládání řeči), obyčejné překladače mohou s tím mít problém.
Velmijednoduché a bezproblémové použití. I pro opravdu technicky málo zdatné lidí.
Využívá nejvyšší kvalitu překladatelských služeb a integruje hlavní překladové systémy na rozpoznávání řeči ve světě. Jeho systém rozpoznávání jazyka je hybridní, který je založen na akustickém modelování neuronové sítě a modelování jazyků.
Používá pokročilou službu překladu, přesnost překladu je mnohem vyšší než klasické.
ANOBIC VTL využívá vlastní servery na poskytování překladatelských služeb na mnoha místech na světě,rychlost překladu je velmi rychláa překladatelská služba je stabilní.
Je to samostatný produkt, neuchovává a nevyžaduježádné osobní údaje.
ANOBIC VTL nevyžaduježádné skryté poplatkyza používání překladatelských služeb.
Extra dlouhá výdrž baterie v pohotovostním režimu.

Router Huawei E5330. Router E5330 nabízí elegantní řešení mobilního internetu pro veškerá Wi-Fi zařízení. Datové přenosy: GPRS, EDGE, UMTS - 3G, HSDPA, HSUPA, HSPA+. Wi-Fi: 802.11b, 802.11b, 802.11n.

Technické parametry

Paměť RAM/ROM:1 Gb/8 Gb

Velikost:120 x 47 x 13 mm

Displej:Dotykový 3.0” (7,53 sm), 854x480 px, TFT (IPS)

Kamera:5,0 Mpx

Vestavěná baterie:lithium-polymerová

Váha:97 gr

Přenos dat:USB/Wi-Fi

Mobilní internet:WAP/WiFi 802.11b/g, Hot Spot

Obsahuje:1x Hlasový překladač Anobic VTL, PC-Link,router Huawei

OS:Android
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Anobic
Šířka 4.7 cm
Výška 12 cm
Hloubka 1.2 cm
Hmotnost 97 g

Podobné produkty