Vstupte do budoucnosti hraní s monitorem U32G4U Dual-Frame, který nabízí flexibilitu dominovat v UHD 160Hz nebo posunout rychlost na maximum s FHD 320Hz. Díky špičkovému panelu Fast IPS s odezvou 1ms GtG a ultra-nízkou hodnotou 0,5ms MPRT je každý snímek ostrý, rychlý a plný detailů. Certifikace HDR400, široký barevný gamut a AdaptiveSync zaručují dechberoucí vizuální zážitek bez trhání či zasekávání. S HDMI 2.1 pro konektivitu nové generace, USB hubem pro snadné připojení a ergonomickým stojanem... Celý popis
Koupit za 9 840 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Monitor AOC U32G4U 31,5" 3840 x 2160 px IPS / PLS
Doprava:
zdarma
Skladem
9 824 Kč
Koupit za 9 824 Kč
100 %
AOC G4 U32G4U počítačový monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Černá, Červená (U32G4U)
Doprava:
zdarma
11 330 Kč
Koupit za 11 330 Kč
94 %
AOC Gaming/U32G4U/31,5"/IPS/4K UHD/160Hz/0,5ms/Čierna/3R U32G4U
Doprava:
99 Kč
10 572 Kč
Koupit za 10 572 Kč
99 %
AOC MT IPS LCD WLED 31,5" U32G4U - IPS panel, 3840x2160, 144Hz, HDMI, DP, USB Hub EDF_492105
Doprava:
zdarma
Skladem
10 363 Kč
Koupit za 10 363 Kč
98 %
AOC LCD herní U32G4U 31,5" IPS 4K / 3840x2160@160Hz / 0,5ms / 450cd / 2xHDMI / DP / 4xUSB / Pivot / HAS / VESA
Doprava:
99 Kč
Skladem
10 362 Kč
Koupit za 10 362 Kč
Popis
Vstupte do budoucnosti hraní s monitorem U32G4U Dual-Frame, který nabízí flexibilitu dominovat v UHD 160Hz nebo posunout rychlost na maximum s FHD 320Hz. Díky špičkovému panelu Fast IPS s odezvou 1ms GtG a ultra-nízkou hodnotou 0,5ms MPRT je každý snímek ostrý, rychlý a plný detailů. Certifikace HDR400, široký barevný gamut a AdaptiveSync zaručují dechberoucí vizuální zážitek bez trhání či zasekávání. S HDMI 2.1 pro konektivitu nové generace, USB hubem pro snadné připojení a ergonomickým stojanem pro maximální pohodlí je U32G4U navržen pro výkonné hraní i kreativní multitasking.
Parametry
| Úhlopříčka displeje | 31.5 " |
| Doba odezvy | 0.5 ms |
| Výrobce | AOC |
| Rozlišení obrazovky | 3840 x 2160 px |
| Frekvence | 160 Hz |
| Typ panelu | IPS |
| Vhodnost pro hraní her | pro kompetitivní hraní |
| Vertikální úhel pohledu | 178 ° |
| Horizontální úhel pohledu | 178 ° |
| Jas | 450 cd/m2 |
| Typ povrchu displeje | antireflexní |
| Poměr stran | 16:9 |
| Technologie panelu | LCD |
| S reproduktory | ne |
| S TV tunerem | ne |
| S TV tunerem DVB-T2 | ne |
| S webkamerou | ne |
| Spotřeba energie | 43 W |
| Energetická třída | F |
| Hmotnost | 8.01 kg |
| Barva | černé |
| D-Sub (VGA) | ne |
| DVI | ne |
| HDMI | ano |
| DisplayPort | ano |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Verze DisplayPort | 1.4 |
| Pivot | ano |
| S nastavitelnou výškou | ano |
| VESA uchycení | 100 x 100 mm |
| VESA | ano |
| Prohnuté | ne |
| Herní | ano |
| Pro konzole | ano |
| Dotykové | ne |
| Typ ovládání OSD | navigační tlačítka |
| Flicker-Free | ano |
| Barevná hloubka | 10 bit |
| Power Delivery | ano |
| RJ-45 (LAN) | ne |
| Adaptive-Sync | ano |