AOSTAR 107

81 %
(7 hodnocení)

Překladač řeči AOSTAR 107 je inteligentní luxusní celokovový překladatel řeči, real-time interaktivní překladatel řeči, který dokáže přeložit angličtinu, čínštinu, japonštinu a více než 107 jazyků pro výuku, cestování, podnikání a setkání. Pomocí inteligentní technologie rozpoznávání řeči je schopen převést záznam zvuku do textu a současně odeslat hlasový výstup. Jasná kvalita zvuku a snadná obsluha. Jedná se o perfektní, velmi rychlý překladatelský asistent jazyka s minimálními odchylkami. Při... Celý popis

Koupit za 3 449 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Překladač řeči AOSTAR 107 je inteligentní luxusní celokovový překladatel řeči, real-time interaktivní překladatel řeči, který dokáže přeložit angličtinu, čínštinu, japonštinu a více než 107 jazyků pro výuku, cestování, podnikání a setkání. Pomocí inteligentní technologie rozpoznávání řeči je schopen převést záznam zvuku do textu a současně odeslat hlasový výstup. Jasná kvalita zvuku a snadná obsluha. Jedná se o perfektní, velmi rychlý překladatelský asistent jazyka s minimálními odchylkami. Při koupi tohoto produktu je doprava ZDARMA !

Ovládání menu překladače je v Českém jazyce !

Jedná se o následníka velmi úspěšného překladače AOSTAR 106, kde je AOSTAR 107 rozšířen o další řeč a hlavně dostal novou funkci FOŤÁK překladač - překládání vyfoceného textu !

Celokovové tělo, celkové dílenské zpracování a malé kompaktní rozměry působí velmi luxusně.

 

Funkce:

1. Toto zařízení pro hlasové překlady poskytuje 107 vzájemných překladatelských jazyků a největší slovní zásobu.

2. Při technologii překladu cizí řeči v neuronové síti je odezva překladu za 0,3 sekundy s 97% přesností.

3. Wifi + hotspot plus síťové připojení, jednoduché a pohodlné kdykoli a kdekoli.

4. Má dotykovou obrazovku s rozsahem 3 palce (HD), hlas přenáší svou řeč do jiného jazyka v reálném čase a podporuje přehrávání jedním klepnutím. 

5. 1500 mAh polymerová baterie má dobu 7 dní a 6 hodin pohotovostního režimu.

6. Obsahuje platformu s dvojitým motorem Hkust + Gradient, nejsilnější technologii rozpoznávání řeči na trhu.

7. Nadprůměrný počet překládaných jazyků systému, pravidelná aktualizace technologie cloud, pohodlné a efektivní řešení při cestování.

8. Foťák překladu - funkce vyfocení textu a následného zvukového překladu do češtiny včetně zobrazení českého textu na displeji překladače ( hodí se pro přeložení jídelního lístku, textu v novinách, přeložení jízdních řádů, rozvrh taxiků, hotelových prospektů, cestovních nabídek výletů atd... )

 
Specifikace:

Stav : 100% nový, novinka roku 2020

Materiál : hliníková slitina, TFT obrazovka

Barva : Černá

Rozměry :  123 * 57 * 12,5 mm 

Připojení : překladač pracuje s podporou WIFI nebo Hotspot připojení přes váš mobilní telefon

Fotoaparát : 5 Mpx

Rozlišení : 240 * 320

Velikost displeje : 3"

Kapacita baterie : 1500 mAh

Pohotovostní režim : 7 dní

Pracovní doba : 6 hodin

Procesor : MT6572

Váha : 126 g

 

Překládá řeči :

107 jazyků: čínština (zjednodušená), kantonština, čínština (tradiční), thajsky, angličtina (Spojené státy), angličtina (Filipíny), angličtina (Irsko), angličtina (Austrálie) , Francouzština (francouzština), ruština, finština, španělština (mezinárodní), řečtina, arabština (Spojené arabské emiráty), němčina, dánština, (Nizozemsko), norština (Blog Mel), norština (Nynorsk)), kambodža (Khmer), italština, indonéština, maďarština, hindština, malajština , arabština (Saúdská Arábie), arabština (Kuvajt), španělština (mexická), arabština (Mubarak), Nepál, izraelsky (v hebrejštině), bengál, urdština, bulharština, angličtina (Jižní Afrika), čeština, slovenština, ukrajinština,srbsky, chorvatsky, turecky, portugalsky atd............

 

Balíček obsahuje:

1 * hlasový překladač AOSTAR 107

1 * nabíjecí a propojovací kabel USB 

1 * anglický a český  manuál
Zobrazit více

Podobné produkty