Mnoho výrobců ho popisuje jako podstatný pokrok v možnostech zpracování a zálohy dat. SSD disk APACER patří mezi skupinu součástek, které jasně zrychlí chod vašeho počítače nebo jiného zařízení. Model pojmenovaný Apacer AS350 Panther 1TB je stvořený především jako SSD do notebooku a do zařízení se slotem 2,5". Pro váš operační systém či data je připraven diskový prostor o velikosti 1000 GB. S takovým prostorem plnohodnotně nahradíte běžné HDD. Pro zapojení tohoto SSD využijete konektor SATA III.... Celý popis
Koupit za 3 299 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
Apacer AS350 Panther 1TB 95.DB2G0.P100C/AP1TBAS350-1
Doprava:
49 Kč
Skladem
3 299 Kč
Koupit za 3 299 Kč
95 %
Apacer AS350 Panther 1TB, AP1TBAS350-1
Doprava:
zdarma
Skladem
3 621 Kč
Koupit za 3 621 Kč
94 %
SSD disk Apacer AS350 Panther 1TB (95.DB2G0.P100C/AP1TBAS350-1)
Doprava:
74 Kč
Skladem
3 629 Kč
Koupit za 3 629 Kč
Popis
Mnoho výrobců ho popisuje jako podstatný pokrok v možnostech zpracování a zálohy dat. SSD disk APACER patří mezi skupinu součástek, které jasně zrychlí chod vašeho počítače nebo jiného zařízení. Model pojmenovaný Apacer AS350 Panther 1TB je stvořený především jako SSD do notebooku a do zařízení se slotem 2,5". Pro váš operační systém či data je připraven diskový prostor o velikosti 1000 GB. S takovým prostorem plnohodnotně nahradíte běžné HDD. Pro zapojení tohoto SSD využijete konektor SATA III. Podstatné přednosti SSD Apacer AS350 Panther 1TB Apacer AS350 Panther 1TB vyžaduje slot 2.5" Každodenní spotřeba disku se pohybuje okolo 1,62 W SSD není náchylné na otřesy a vibrace Apacer AS350 Panther 1TB ukrývá technologii TRIM, která pozdvihne rychlost zápisu dat Interní rozhraní disku je SATA III Co zapříčinilo slávu SSD? SSD ukazují ohromný rozvoj pro všechny typy počítačů. Jejich popularita je skrytá v nepřítomnosti pohyblivých částí a naprosto rozdílném procesu práce s daty. To zapříčinilo také větší...
Parametry
| Výrobce | Apacer |
| Kapacita | 1000 GB |
| Formát disku | 2.5" |
| Rozhraní | SATA 6Gb/s |
| Technologie flash paměti | 3D TLC NAND |
| Primární použití | pro OS a aplikace |
| Úroveň výkonu | pro vyvážený výkon |
| Úroveň výdrže | se střední výdrží |
| Řada disku | AS350 Panther |
| Hmotnost | 60 g |
| Barva | černé |
| SSD | ano |
| Hybridní disk SSHD | ne |
| HDD | ne |
| Pro server | ano |
| Pro notebook | ano |
| Max. rychlost čtení | 560 MB/s |
| Max. rychlost zápisu | 540 MB/s |
| Výdrž | 600.0 TBW |