Výkonný. Barevný. Úžasný. iPad Air umí víc než počítač. Je intuitivnější, kouzelnější a díky novým funkcím a možnostem ještě všestrannější než dřív. Nyní v pšti moderních barvách s podporou Apple Penci 2 a Magic Keyboard.   Proč iPad - iPad dost výkonný, aby utáhl všechny aplikace, které denně používáš. Ať už Microsoft Office na práci, nebo Adobe Photoshop CC na tvůrčí projekty. - iPad je neuvěřitelně tenký a tak lehký, že ho můžeš všude nosit s sebou. A má baterii s 10hodinovou výdrží, která... Celý popis

Koupit za 20 927 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Výkonný. Barevný. Úžasný.

iPad Air umí víc než počítač. Je intuitivnější, kouzelnější a díky novým funkcím a možnostem ještě všestrannější než dřív. Nyní v pšti moderních barvách s podporou Apple Penci 2 a Magic Keyboard.

 

Proč iPad

- iPad dost výkonný, aby utáhl všechny aplikace, které denně používáš. Ať už Microsoft Office na práci, nebo Adobe Photoshop CC na tvůrčí projekty.

- iPad je neuvěřitelně tenký a tak lehký, že ho můžeš všude nosit s sebou. A má baterii s 10hodinovou výdrží, která ti vystačí na celý den.1 Všude, kde potřebuješ, ho připojíš k rychlé Wi-Fi a LTE gigabitové třídy. Můžeš z něj i tisknout, promítat a bezdrátově posílat soubory.

- Ať se chceš soustředit na jedinou aplikaci, nebo jich používat víc najednou, zobrazení si snadno nastavíš několika klepnutími. Mezi aplikacemi snadno přetáhneš objekty a z jedné aplikace do druhé se dostaneš pouhým přejetím.

- iPadOS má spoustu funkcí navržených přímo pro iPad. A hromadu dalších pro práci s Apple Pencilem a trackpadem. Vychází ze stejných základů jako iOS, takže s ním sdílí plno osvědčených aplikací a funkcí. I ovládání klepáním a gesty je na něm stejně intuitivní jako na iPhonu.

- iPad funguje s klávesnicí i trackpadem. Klávesnice na obrazovce reaguje na Multi-Touch gesta a klidně na ní napíšeš e-mail nebo článek. A když potřebuješ fyzickou klávesnici nebo trackpad, stačí je připojit. Známé Multi-Touch ovládání iPadu doplňuje v iPadOS kurzor. Je kontextový, takže se mění podle toho, jestli ukazuješ na tlačítka, ikony aplikací, nebo text.

- A s Apple Pencilem si z iPadu uděláš poznámkový blok, plátno, skener i další nástroje. Piš si Apple Pencilem poznámky. Naskenuj dokument vestavěným fotoaparátem, doplň anotace a pošli ho dál. V iPadOS dokonce můžeš převádět náčrtky od ruky na pravidelné tvary.

- iPad má skvělé aplikace, které využiješ každý den. Třeba Fotky, Zprávy, Safari, Mail nebo Kalendář. Obsahuje šikovné apky na práci jako Pages nebo Keynote a běží na něm i známé aplikace jako Microsoft Word nebo Adobe Photoshop CC.

- V aplikaci Soubory můžeš pracovat se vším, co máš na iCloud Drivu, v externím úložišti nebo ve službách jiných poskytovatelů, jako jsou Box nebo Dropbox.

- A díky iCloudu máš důležité věci na všech zařízeních. Můžeš si na něj bezpečně ukládat fotky, videa, hudbu, aplikace, soubory, kontakty a další věci. Pak je budeš mít vždycky po ruce na iPadu, iPhonu, Macu, a dokonce i na PC s Windows.

- Tvoje data jsou v bezpečí. Na bezpečné ověřování uživatele totiž iPad používá vyspělé funkce jako Face ID nebo Touch ID. Ověřovací data jsou v zašifrované podobě uložená v modulu Secure Enclave na tvém zařízení. Neukládají se na servery Apple ani se nezálohují na iCloud. Navíc má iPadOS funkce jako inteligentní prevenci sledování v Safari, která webovým stránkám brání ve shromažďování tvých osobních údajů.

- Aktualizace jsou bezproblémové. Stačí si zapnout v iPadOS automatické aktualizace a všechny se ti do iPadu bezdrátově stáhnou hned, jak vyjdou. Budeš tak vždycky mít nejnovější funkce, nejvyspělejší technologie a nejnovější bezpečnostní opravy.

- iPad nabízí funkce zpřístupnění, které vycházejí vstříc uživatelům se specifickými zrakovými, sluchovými, motorickými nebo studijními potřebami. Od VoiceOveru, který nahlas popisuje obsah obrazovky, až po Switch Control na ovládání iPadu bez dotyku.

 

 

Tvůj přenosný ateliér

Čip A14 Bionic má spoustu síly na všechny tvoje nápady. Natáčej 4K videa a upravuj je přímo na iPadu Air. Kresli a ilustruj Apple Pencilem druhé generace s dynamickými štětci a jemným stínováním.1 Dokonalejší grafika a větší výkon čipu A14 Bionic ve strojovém učení otvírají nové tvůrčí možnosti i při úpravách fotek, tvorbě muziky a dalších činnostech.

S tímhle zápisníkem budeš mít hlavu plnou nápadů

Apple Pencilem si můžeš snadno dělat poznámky, zachycovat nápady, anotovat snímky obrazovky nebo třeba e-maily. A v iPadOS 14 dokonce převádět náčrtky od ruky na pravidelné tvary.

 

Samá práce. Samá zábava

Díky všestrannosti iPadu Air můžeš pracovat přesně tak, jak ti to vyhovuje. Piš na Smart Keyboard Foliu nebo připoj Magic Keyboard s příjemnou klávesnicí a trackpadem. Hodí se na všechno, co potřebuješ – třeba vyřizování e-mailů. I na všechno, co tě baví – třeba psaní povídek. iPad Air s baterií na celý den vydrží pracovat tak dlouho, jak je potřeba.

 

Pracuj. Uč se. Bav se.

Na iPadu Air snadno udržíš spojení přes Wi-Fi nebo 4G LTE Advanced*. Zavoláš si přes FaceTime, připojíš se k videokonferenci nebo odkudkoli rozděláš skupinový projekt s přáteli nebo spolužáky. Vyspělé kamery a mikrofony snímají tváře i hlasy naprosto čistě. iPad Air má superrychlé rozhraní Wi-Fi 6 a mimo dosah Wi-Fi se může připojit i přes 4G LTE Advanced.

 

Vyhraj si

Ohromný grafický výkon čipu A14 Bionic a fantastický displej iPadu Air tě dokonale vtáhnou do děje. Sleduj filmy na nádherném Liquid Retina displeji s širokým barevným gamutem P3 a poslouchej muziku z kvalitních reproduktorů se stereem na šířku. Nebo se ponoř do her s grafikou jako na konzolích. Můžeš dokonce připojit herní ovladač.

 

Tohle všechno získáš s iPadem Air

 

- Rychlé, pohodlné a bezpečné ověřování pomocí Touch ID integrovaného do horního tlačítka.

- Čip A14 Bionic s CPU rychlejším o 40 %, grafikou rychlejší o 30 % a Neural Enginem další generace s 2× rychlejším strojovým učením.

- 10,9palcový Liquid Retina displej přes celou plochu6 s True Tone, širokým barevným gamutem P3 a antireflexní vrstvou.

- Psaní poznámek, vkládání anotací nebo malování Apple Pencilem druhé generace.

- 12MP zadní fotoaparát s technologií Focus Pixels a 7MP fotoaparát FaceTime HD pro videohovory ve vysoké kvalitě.

- Kompatibilní s Magic Keyboardem i se Smart Keyboard Foliem.

- Skvělé aplikace a hry z App Storu otvírají nekonečné možnosti.

- USB-C na rychlé připojování fotoaparátů nebo displejů a spousty dalšího.

- iPadOS 14 přináší nové možnosti navržené přímo pro iPad.

- Až o 60 % rychlejší připojení k internetu přes Wi-Fi 6 nebo 4G LTE Advanced.

- Stříbrné, vesmírně šedé, růžově zlaté, zelené nebo blankytně modré provedení.

- Ochrana soukromí a zabezpečení. Není to vždycky snadné. Ale přesně takovým inovacím my věříme.

- Zpřístupnění - Technologie jsou nejpřínosnější, když je může používat každý. Proto má iPad Air funkce zpřístupnění, které vycházejí vstříc uživatelům se specifickými zrakovými, sluchovými, motorickými nebo studijními potřebami.

- Hlásíme se k odpovědnosti za ekologickou stopu našich produktů v průběhu celého jejich životního cyklu.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Apple
Operační systém iPadOS
Velikost paměti 64 GB
Hmotnost 460 g
Typ procesoru Apple A14 Bionic
Rozlišení zadního fotoaparátu 12 Mpx
Produktová řada Apple iPad Air
Modelový rok 2020
Úhlopříčka displeje 10.9 palce
Rozlišení displeje 2360 x 1640
Typ displeje Liquid Retina
Velikost RAM paměti 4 GB
WiFi ano
Bluetooth ano
3G ano
GPS ano
Slot pro paměťovou kartu ne
LTE ano
Gyroskopický senzor ano
Akcelerometr (G-senzor) ano
Slot pro SIM kartu ano
USB-C ano
Podpora 5G ne
Čtečka otisků prstů ano
Výdrž baterie 10 hodin
Zobrazit více parametrů