- V záhlaví je uveden výrobce a model monitoru - Škála energetických tříd (vlevo), konkrétní energetická třída výrobku (vpravo) - kWh/1000h: spotřeba energie v kilowatthodinách za 1000 hodin provozu - Pixely: vertikální a horizontální rozlišení displeje (5120 × 2880 px) - Jednotky v palcích a centimetrech: uhlopříčka obrazovky
Koupit za 43 140 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
APPLE Studio Display/Standard glass/Tilt MFEX4CS/A
Doprava:
zdarma
Skladem
43 140 Kč
Koupit za 43 140 Kč
99 %
Studio Display/Standard glass/Tilt - MFEX4CS/A
Doprava:
zdarma
Skladem
43 140 Kč
Koupit za 43 140 Kč
93 %
Apple Studio Display 27" (Standard) s nastavitelným náklonem (MFEX4CS/A)
Doprava:
zdarma
42 990 Kč
Koupit za 42 990 Kč
97 %
Monitor Apple Studio Display - standardní sklo - stojan s nastavitelným náklonem (MFEX4CS/A)
Doprava:
zdarma
Skladem
42 990 Kč
Koupit za 42 990 Kč
95 %
Apple Studio Display - standardní sklo - stojan s nastavitelným náklonem
Doprava:
zdarma
Skladem
42 990 Kč
Koupit za 42 990 Kč
Popis
- V záhlaví je uveden výrobce a model monitoru
- Škála energetických tříd (vlevo), konkrétní energetická třída výrobku (vpravo)
- kWh/1000h: spotřeba energie v kilowatthodinách za 1000 hodin provozu
- Pixely: vertikální a horizontální rozlišení displeje (5120 × 2880 px)
- Jednotky v palcích a centimetrech: uhlopříčka obrazovky
- Škála energetických tříd (vlevo), konkrétní energetická třída výrobku (vpravo)
- kWh/1000h: spotřeba energie v kilowatthodinách za 1000 hodin provozu
- Pixely: vertikální a horizontální rozlišení displeje (5120 × 2880 px)
- Jednotky v palcích a centimetrech: uhlopříčka obrazovky
Parametry
| Úhlopříčka displeje | 27 " |
| Výrobce | Apple |
| Frekvence | 60 Hz |
| S reproduktory | ano |
| S webkamerou | ano |
| Spotřeba energie | 23.2 W |
| Energetická třída | F |
| HDMI | ne |
| Prohnuté | ne |
| Herní | ne |
| Dotykové | ne |
| S nastavitelnou výškou | ne |
| Poměr stran | 16:9 |
| Power Delivery | ano |
| Barva | stříbrné |