Apple Watch Series 8 45mm
Brilantní Always-On Retina displej Apple Watch Series 8 mají velký, brilantní Always-On Retina displej. Úzké okraje tlačí obrazovku až k okraji, což má za následek elegantní integraci se zakřivením pouzdra. Detailní ciferníky vypadají úchvatně a jsou snadno čitelné, i když máte zápěstí dole. Velký displej pojme všechny vaše klepání, psaní a přejíždění. Extrémní odolnost s robustní geometrií Stejné inovace, které byly použity k vytvoření nádherného displeje Always-On od okraje k okraji, také přispívají... Celý popis
Popis
Brilantní Always-On Retina displej
Apple Watch Series 8 mají velký, brilantní Always-On Retina displej. Úzké okraje tlačí obrazovku až k okraji, což má za následek elegantní integraci se zakřivením pouzdra. Detailní ciferníky vypadají úchvatně a jsou snadno čitelné, i když máte zápěstí dole. Velký displej pojme všechny vaše klepání, psaní a přejíždění.
Extrémní odolnost s robustní geometrií
Stejné inovace, které byly použity k vytvoření nádherného displeje Always-On od okraje k okraji, také přispívají k tomu, že je neuvěřitelně odolný. Díky silnému přednímu krystalu, robustní geometrii a ploché základně je odolný proti prasknutí.
Certifikace IP6X - proti prachu.
WR50 - voděodolnost.
Inovativní senzor pro sledování teploty
Apple Watch Series 8 mají inovativní nový senzor, který sleduje vaši teplotu, když spíte, takže můžete vidět změny v průběhu času. Sledování cyklu využívá tato data k poskytnutí zpětného odhadu, kdy pravděpodobně ovulujete. V kombinaci s vaší tepovou frekvencí a zaznamenanými daty cyklu získáte podrobný pohled na svůj menstruační cyklus.
Aplikace léky
Aplikace Léky vám pomůže diskrétně a pohodlně sledovat vaše léky, vitamíny a doplňky. A umožňuje vám je snadno přihlásit z Apple Watch.
Detekce vážné nehody
Apple Watch Series 8 jsou poprvé schopny zjistit, zda jste v těžké autonehodě. Když je detekována havárie, může vás detekce havárie automaticky spojit s tísňovými službami, poskytnout dispečerům vaši polohu a upozornit vaše nouzové kontakty. Crash Detection využívá kombinovaný výkon vylepšeného 3osého gyroskopu a nového akcelerometru g-force, který má nejvyšší dynamický rozsah ze všech chytrých hodinek. Využívá také mikrofon, barometr, GPS a pokročilý algoritmus fúze senzorů, natrénovaný na více než 1 milionu hodin skutečné jízdy a údajů o nehodách, aby zjistil, zda máte vážnou nehodu.
Detekce pádu
Apple Watch Series 8 dokážou zjistit, zda jste utrpěli tvrdý pád, a spojit vás s pohotovostními službami, pokud jste imobilní. A je optimalizován, když používáte aplikaci Workout.
Nouzové SOS s bočním tlačítkem
Stiskněte a podržte boční tlačítko a Apple Watch mohou zavolat místní tísňové služby a sdílet vaši polohu.
Bezkontaktní placení Apple Pay
Pošlete peníze přátelům nebo bleskově zaplaťte - ze zápěstí pomocí Apple Pay.
Nový režim nízké spotřeby
Získejte 18 hodin celodenní výdrže baterie a až 36 hodin s novým režimem nízké spotřeby. Skvělé pro příležitosti, kdy nejste u nabíječky, jako je dlouhý let.
Hodnoty kyslíku v krvi
Pozoruhodný senzor a aplikace v Apple Watch Series 8 vám umožňují na požádání odečítat hodnoty kyslíku v krvi i na pozadí - ve dne i v noci.
11 profilů cvičení
Vyberte si z 11 různých typů cvičení + procházky, běhy a meditace s audio průvodcem. Udělejte si každý trénink podle sebe s úpravami, které odpovídají vaší úrovni. Cvičte kdekoliv a kdykoliv, od 5 do 45 minut – s desítkami nových přírůstků každý týden. A uvidíte své personalizované metriky při každém cvičení s Apple Watch.
Parametry:
45mm nebo 41mm pouzdro
Displej od okraje k okraji
Odolnost proti prachu podle specifikace IP6X
Voděodolnost 50 m (pro plavání)
Stále zapnutý Retina displej
Jas až 1 000 nitů
Displej s plochou skoro o 20 % větší než na Apple Watch SE
Aplikace Saturace kyslíkem
Aplikace EKG
Oznámení o rychlém a pomalém srdečním tepu
Oznámení o nepravidelném srdečním rytmu
Snímání teploty
Sledování cyklu se zpětným odhadem doby ovulace
Tísňové SOS volání
Mezinárodní tísňové volání
Detekce pádu
Detekce autonehody
Akcelerometr snímající vysoké tíhové zrychlení
Gyroskop
Kompas s funkcí Návrat
Předělaná aplikace Kompas s různými zobrazeními
Kompas s označováním bodů cesty pro funkci Návrat
GPS
Stále aktivní výškoměr
Výdrž až 18 hodin
Rychlé nabíjení
Distribuce:
EU (Global)
Apple Watch Series 8 mají velký, brilantní Always-On Retina displej. Úzké okraje tlačí obrazovku až k okraji, což má za následek elegantní integraci se zakřivením pouzdra. Detailní ciferníky vypadají úchvatně a jsou snadno čitelné, i když máte zápěstí dole. Velký displej pojme všechny vaše klepání, psaní a přejíždění.
Extrémní odolnost s robustní geometrií
Stejné inovace, které byly použity k vytvoření nádherného displeje Always-On od okraje k okraji, také přispívají k tomu, že je neuvěřitelně odolný. Díky silnému přednímu krystalu, robustní geometrii a ploché základně je odolný proti prasknutí.
Certifikace IP6X - proti prachu.
WR50 - voděodolnost.
Inovativní senzor pro sledování teploty
Apple Watch Series 8 mají inovativní nový senzor, který sleduje vaši teplotu, když spíte, takže můžete vidět změny v průběhu času. Sledování cyklu využívá tato data k poskytnutí zpětného odhadu, kdy pravděpodobně ovulujete. V kombinaci s vaší tepovou frekvencí a zaznamenanými daty cyklu získáte podrobný pohled na svůj menstruační cyklus.
Aplikace léky
Aplikace Léky vám pomůže diskrétně a pohodlně sledovat vaše léky, vitamíny a doplňky. A umožňuje vám je snadno přihlásit z Apple Watch.
Detekce vážné nehody
Apple Watch Series 8 jsou poprvé schopny zjistit, zda jste v těžké autonehodě. Když je detekována havárie, může vás detekce havárie automaticky spojit s tísňovými službami, poskytnout dispečerům vaši polohu a upozornit vaše nouzové kontakty. Crash Detection využívá kombinovaný výkon vylepšeného 3osého gyroskopu a nového akcelerometru g-force, který má nejvyšší dynamický rozsah ze všech chytrých hodinek. Využívá také mikrofon, barometr, GPS a pokročilý algoritmus fúze senzorů, natrénovaný na více než 1 milionu hodin skutečné jízdy a údajů o nehodách, aby zjistil, zda máte vážnou nehodu.
Detekce pádu
Apple Watch Series 8 dokážou zjistit, zda jste utrpěli tvrdý pád, a spojit vás s pohotovostními službami, pokud jste imobilní. A je optimalizován, když používáte aplikaci Workout.
Nouzové SOS s bočním tlačítkem
Stiskněte a podržte boční tlačítko a Apple Watch mohou zavolat místní tísňové služby a sdílet vaši polohu.
Bezkontaktní placení Apple Pay
Pošlete peníze přátelům nebo bleskově zaplaťte - ze zápěstí pomocí Apple Pay.
Nový režim nízké spotřeby
Získejte 18 hodin celodenní výdrže baterie a až 36 hodin s novým režimem nízké spotřeby. Skvělé pro příležitosti, kdy nejste u nabíječky, jako je dlouhý let.
Hodnoty kyslíku v krvi
Pozoruhodný senzor a aplikace v Apple Watch Series 8 vám umožňují na požádání odečítat hodnoty kyslíku v krvi i na pozadí - ve dne i v noci.
11 profilů cvičení
Vyberte si z 11 různých typů cvičení + procházky, běhy a meditace s audio průvodcem. Udělejte si každý trénink podle sebe s úpravami, které odpovídají vaší úrovni. Cvičte kdekoliv a kdykoliv, od 5 do 45 minut – s desítkami nových přírůstků každý týden. A uvidíte své personalizované metriky při každém cvičení s Apple Watch.
Parametry:
45mm nebo 41mm pouzdro
Displej od okraje k okraji
Odolnost proti prachu podle specifikace IP6X
Voděodolnost 50 m (pro plavání)
Stále zapnutý Retina displej
Jas až 1 000 nitů
Displej s plochou skoro o 20 % větší než na Apple Watch SE
Aplikace Saturace kyslíkem
Aplikace EKG
Oznámení o rychlém a pomalém srdečním tepu
Oznámení o nepravidelném srdečním rytmu
Snímání teploty
Sledování cyklu se zpětným odhadem doby ovulace
Tísňové SOS volání
Mezinárodní tísňové volání
Detekce pádu
Detekce autonehody
Akcelerometr snímající vysoké tíhové zrychlení
Gyroskop
Kompas s funkcí Návrat
Předělaná aplikace Kompas s různými zobrazeními
Kompas s označováním bodů cesty pro funkci Návrat
GPS
Stále aktivní výškoměr
Výdrž až 18 hodin
Rychlé nabíjení
Distribuce:
EU (Global)
Parametry
| Výrobce | Apple |
| Hybridní s ručičkami | ne |
| Produktová řada | Apple Watch 8 |
| Určení | pánské |
| Typ zapojení řemínku | 22 mm Apple kolejnice |
| Velikost úložiště | 32 GB |
| S interním úložištěm | ano |
| Typ procesoru | S8 SiP |
| Operační paměť RAM | 1 GB |
| Úhlopříčka displeje | 1.9 palce |
| Typ displeje | OLED |
| Se senzorem okolního světla | ano |
| S barevným displejem | ano |
| S funkcí Always-on displej | ano |
| S vlastními ciferníky | ano |
| Tvar ciferníku | hranaté |
| Rozlišení displeje | 396 x 484 px |
| Svítivost | 1000.0 cd/m2 |
| Hmotnost | 39.0 g |
| Velikost pouzdra | 45 mm |
| Výška pouzdra | 45.0 mm |
| Šířka pouzdra | 38.0 mm |
| Tloušťka pouzdra | 10.7 mm |
| S Bluetooth | ano |
| Slot pro SIM | ne |
| S NFC | ano |
| eSIM | ano |
| S LTE | ne |
| S WiFi | ano |
| S ANT+ | ne |
| 5G | ne |
| S UWB (Ultra-Wideband) | ano |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Typ NFC platby | s Apple pay |
| S GPS | ano |
| S GLONASS | ano |
| S Galileo | ano |
| S BeiDou | ano |
| S navigací | ano |
| S integrovanými mapami | ano |
| Se záznamem trasy | ano |
| Sledování polohy | přes GPS v hodinkách |
| Snímač tepové frekvence | ano |
| S akcelerometrem | ano |
| S gyroskopem | ano |
| S výškoměrem | ano |
| S barometrem | ano |
| S krokoměrem | ano |
| S pulzním oxymetrem | ano |
| S kompasem | ano |
| S mikrofonem | ano |
| S reproduktorem | ano |
| S vibracemi | ano |
| S přehrávačem hudby | ano |
| S ovládáním hudby v mobilu | ano |
| Způsob ovládání | kombinované |
| S budíkem | ano |
| Operační systém | watchOS |
| Kompatibilní s iOS | ano |
| V češtině | ano |
| Materiál pouzdra | hliník |
| Vhodnost pro vodní aktivity | pro bazénové plavání |
| Voděodolné | ano |
| Vodotěsné | ano |
| Materiál sklíčka | se safírovým sklíčkem |
| Stupeň krytí | IP6X |
| S vodotěsností do | 50 m (5 ATM) |
| S odhadem hodnoty VO2Max | ano |
| S měřením vystoupaných pater | ano |
| S měřením tempa | ano |
| S měřením rychlosti | ano |
| S měřením zahájení aktivity | ano |
| S měřením vzdálenosti | ano |
| Typ využití | pro zdravotní monitoring |
| Sportovní | ano |
| S vyměnitelným řemínkem | ano |
| Outdoorové | ano |
| Frekvence nabíjení | pro denní používání |
| S bezdrátovým nabíjením | ano |
| S rychlonabíjením | ano |
| Běžná výdrž baterie | 0.75 dní |
| Kapacita baterie | 308 mAh |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Platby hodinkami | s univerzálními platebními systémy |
| S voláním | ano |
| S přijetím hovoru | ano |
| S odmítnutím hovoru | ano |
| S SMS notifikacemi | ano |
| S WhatsApp notifikacemi | ano |
| S Messenger notifikacemi | ano |
| S notifikacemi soc. sítí | ano |
| S notifikacemi kalendáře | ano |
| S e-mail notifikacemi | ano |
| S diktováním zpráv | ano |
| S přednastavenými odpověďmi | ano |
| S kalendářem | ano |
| S obchodem s aplikacemi | ano |
| S funkcí hledání telefonu | ano |
| S bezkontaktní platbou | ano |
| S hlasovým asistentem | ano |
| Možnosti volání | přes spárovaný telefon |
| S detekcí pádu | ano |
| S SOS tlačítkem | ano |
| S funkcí nerušit (spánek) | ano |
| Detekce autonehody | ano |
| S měřením spánku | ano |
| Analýza fází spánku | ano |
| Se saturací kyslíku | ano |
| S monitoringem srdečních problémů | ano |
| S měřením EKG | ano |
| S měřením krevního tlaku | ano |
| S měřením tělesné teploty | ano |
| S měřením tepu | ano |
| Detekce fibrilace síní | ano |
| Alerty při vysokém/nízkém tepu | ano |
| Detekce hypoxie | ano |
| S monitoringem menstruace | ano |
| S připomenutím pohybu | ano |
| S měřením kalorií | ano |
| Na chůzi | ano |
| Na běh | ano |
| Na jógu | ano |
| Na fitness | ano |
| Na plavání | ano |
| Na plavání v bazénu | ano |
| Na lezení | ano |
| Na pěší turistiku | ano |
| Na tenis | ano |
| Na golf | ano |
| Na basketbal | ano |
| Na fotbal | ano |
| Na jízdu na kole | ano |
| Na skialpinismus | ano |
| Z recyklovaných materiálů | ano |
| V EKO balení | ano |
| Obsah balení | hodinky, USB-C nabíjecí kabel, řemínek, dokumentace |