Vlastnosti Značka AQUALINE Rozměr 34x19,5x34 cm Šířka 340 mm Výška 195 mm Hloubka 340 mm Barva Bílá Materiál Keramika Instalace Nástěnná-šrouby Typ umyvadla Rohové umyvadlo Otvor pro baterii 1 otvor Přepad ANO Tvar Rohové Balení neobsahuje Montážní sada Hmotnost / ks 9.5 kg Balení 1 ks Záruka 2 roky Popis Dodáváno bez upevňovacích šroubů, pro montáž je potřeba použít úzké šrouby.
Koupit za 1 233 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
Aqualine LUIGI keramické umývátko rohové 34x34 cm, bílá FS161
Doprava:
249 Kč
1 233 Kč
Koupit za 1 233 Kč
97 %
Aqualine Luigi - Umývátko 34x34 cm, rohové, bílá FS161
Doprava:
145 Kč
1 243 Kč
Koupit za 1 243 Kč
89 %
Aqualine LUIGI keramické umývátko rohové 34x34 cm, bílá FS161
Doprava:
zdarma
Skladem
1 233 Kč
Koupit za 1 233 Kč
100 %
AQUALINE LUIGI keramické umývátko rohové 34x34 cm, bílá FS161
Doprava:
449 Kč
Skladem
1 233 Kč
Koupit za 1 233 Kč
95 %
Aqualine Luigi Rohové umývátko 34x34 cm, bílá FS161
Doprava:
zdarma
Skladem
1 233 Kč
Koupit za 1 233 Kč
Popis
Vlastnosti
Značka
AQUALINE
Rozměr
34x19,5x34 cm
Šířka
340 mm
Výška
195 mm
Hloubka
340 mm
Barva
Bílá
Materiál
Keramika
Instalace
Nástěnná-šrouby
Typ umyvadla
Rohové umyvadlo
Otvor pro baterii
1 otvor
Přepad
ANO
Tvar
Rohové
Balení neobsahuje
Montážní sada
Hmotnost / ks
9.5 kg
Balení
1 ks
Záruka
2 roky
Popis
Dodáváno bez upevňovacích šroubů, pro montáž je potřeba použít úzké šrouby.
Značka
AQUALINE
Rozměr
34x19,5x34 cm
Šířka
340 mm
Výška
195 mm
Hloubka
340 mm
Barva
Bílá
Materiál
Keramika
Instalace
Nástěnná-šrouby
Typ umyvadla
Rohové umyvadlo
Otvor pro baterii
1 otvor
Přepad
ANO
Tvar
Rohové
Balení neobsahuje
Montážní sada
Hmotnost / ks
9.5 kg
Balení
1 ks
Záruka
2 roky
Popis
Dodáváno bez upevňovacích šroubů, pro montáž je potřeba použít úzké šrouby.
Parametry
| Výrobce | Aqualine |
| Materiál | keramika |
| Typ umyvadla | rohové |
| Šířka | 340 mm |
| Hloubka | 340 mm |
| Hmotnost | 9.5 kg |
| Instalace | nástěnné |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Výška | 195 mm |
| Barva | bílé |
| Tvar | rohová |