spodní skříňka od: 800 mm rozměr dřezu: 760 x 450 mm hloubka dřezu: 220 mm typ montáže: pod desku
Koupit za 11 990 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
spodní skříňka od: 800 mm
rozměr dřezu: 760 x 450 mm
hloubka dřezu: 220 mm
typ montáže: pod desku
rozměr dřezu: 760 x 450 mm
hloubka dřezu: 220 mm
typ montáže: pod desku
Parametry
| Šířka | 76 cm |
| Hloubka vany | 22 cm |
| Vestavba | 710 x 400 mm |
| Odkapávač | ne |
| Materiál | nerezové |
| Výrobce | Aquastone |
| Umístění dřezu pravý/levý | oboustranný |
| Celoplošné | ne |
| Rohové | ne |
| Vanička | ano |
| Dvoudřezy | ano |
| Spodní skříňka | 800 mm |
| Jednodřez | ne |
| Typ montáže | spodní |
| Povrchová úprava | kartáčovaný |