spodní skříňka od: 500 mmrozměr dřezu: 490 x 510 mmhloubka dřezu: 200 mmtyp montáže: na desku
Koupit za 3 490 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
Aquastone SIMPLE 50 kávová
Doprava:
zdarma
Skladem
3 490 Kč
Koupit za 3 490 Kč
Popis
spodní skříňka od: 500 mmrozměr dřezu: 490 x 510 mmhloubka dřezu: 200 mmtyp montáže: na desku
Parametry
| Šířka | 49 cm |
| Hloubka vany | 20 cm |
| Barva | hnědé |
| Odkapávač | ne |
| Materiál | granitové |
| Výrobce | Aquastone |
| Umístění dřezu pravý/levý | symetrický |
| Celoplošné | ne |
| Rohové | ne |
| Vanička | ne |
| Dvoudřezy | ne |
| Spodní skříňka | 500 mm |
| Jednodřez | ano |
| Typ montáže | horní |
| Povrchová úprava | hladký |