Stropní ventilátor od výrobce Ardes se skvěle hodí nejen do horkých letních dnů. Průměr jeho vrtulí je120 cm. Vyroben z bílého kovu. Ovládat se dá pomocí ovládání, které lze připevnit na stěnu. Disponuje 3 rychlostmi ventilace. Navíc obsahuje i světlo, které se též ovládá přes panel na stěně.
Koupit za 2 079 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
92 %
Ventilátor Ardes CLOUD LINE (AR5A120L)
Doprava:
74 Kč
Skladem
2 079 Kč
Koupit za 2 079 Kč
100 %
Ardes A120L
Doprava:
zdarma
Skladem
1 927 Kč
Koupit za 1 927 Kč
0 %
Ventilátor Ardes CLOUD A120L
Doprava:
zdarma
Skladem
1 899 Kč
Koupit za 1 899 Kč
81 %
Ventilátor Ardes CLOUD A120L
Doprava:
55 Kč
Skladem
1 899 Kč
Koupit za 1 899 Kč
75 %
Ventilátor Ardes CLOUD A120L
Doprava:
55 Kč
Skladem
1 899 Kč
Koupit za 1 899 Kč
Popis
Stropní ventilátor od výrobce Ardes se skvěle hodí nejen do horkých letních dnů. Průměr jeho vrtulí je120 cm. Vyroben z bílého kovu. Ovládat se dá pomocí ovládání, které lze připevnit na stěnu. Disponuje 3 rychlostmi ventilace. Navíc obsahuje i světlo, které se též ovládá přes panel na stěně.
Parametry
| Výrobce | Ardes |
| Hlučnost | 56 dB |
| Počet rychlostí | 3 |
| Průměr vrtule | 120 cm |
| Barva lopatek | bílé |
| Příkon | 60 W |
| Dálkové ovládání | ne |
| Světlo | ano |
| Časový spínač | ne |