Mrazící skříň Profi Line - 670 L | Arktic 232132 Vnitřní a vnější pouzdro vyrobené z kvalitní nerezavějící oceli AISI 430 (zadní vnější stěna z pozinkované oceli) Nucené chlazení pomocí horního agregátu Prachový filtr Chladící jednotka EMBRACO Klimatická třída: 5 GN 2/1 standardní komora, osvětlení komory Samozavírací, nenastavitelné dveře vybavené zámkem Komfortní profilovaná klika otevírání dveří 4 kolečka, z toho 2 s brzdou Digitální displej, elektronický termostat Bezproblémový provoz... Celý popis
Koupit za 40 050 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
91 %
Mrazící skříň Profi Line - 670 L | Arktic 232132%
Doprava:
249 Kč
40 050 Kč
Koupit za 40 050 Kč
100 %
Arktic 232132
Doprava:
968 Kč
Skladem
39 934 Kč
Koupit za 39 934 Kč
92 %
Arktic 232132 Profi Line Mrazák 670L, 230V / 600W, -22/-17˚C, 730x805x(H)2065 mm
Doprava:
1 499 Kč
37 371 Kč
Koupit za 37 371 Kč
100 %
Arktic 232132
Doprava:
zdarma
36 877 Kč
Koupit za 36 877 Kč
80 %
Mrazicí skříň, 1-dveřová, 670 l, Arktic, Profi Line, GN 2/1, 230V/600W, 730x800x(H)2096mm | 232132
Doprava:
120 Kč
Skladem
36 219 Kč
Koupit za 36 219 Kč
Popis
Mrazící skříň Profi Line - 670 L | Arktic 232132
Vnitřní a vnější pouzdro vyrobené z kvalitní nerezavějící oceli AISI 430 (zadní vnější stěna z pozinkované oceli)
Nucené chlazení pomocí horního agregátu
Prachový filtr
Chladící jednotka EMBRACO
Klimatická třída: 5
GN 2/1 standardní komora, osvětlení komory
Samozavírací, nenastavitelné dveře vybavené zámkem
Komfortní profilovaná klika otevírání dveří
4 kolečka, z toho 2 s brzdou
Digitální displej, elektronický termostat
Bezproblémový provoz zařízení pro okolní teplotu 43°C
Tloušťka izolace: 60 mm
Technické parametry:
Kapacita (l): 670
Rozměry (mm): 730 x 805 x 2065 mm
Vnitřní rozměry (mm): 610 x 635 x (V) 1540 mm
Rozsah teplot (°C): -22 / -17
Police (mm): 4 x GN 2/1 (650 x 530 mm) - max. nosnost 40 kg
Izolace: 60 mm
Chladivo: R290 (120 g)
Hmotnost (kg): 117,64 kg
Elektrický výkon (W): 600
Napětí (V): 230
Vnitřní a vnější pouzdro vyrobené z kvalitní nerezavějící oceli AISI 430 (zadní vnější stěna z pozinkované oceli)
Nucené chlazení pomocí horního agregátu
Prachový filtr
Chladící jednotka EMBRACO
Klimatická třída: 5
GN 2/1 standardní komora, osvětlení komory
Samozavírací, nenastavitelné dveře vybavené zámkem
Komfortní profilovaná klika otevírání dveří
4 kolečka, z toho 2 s brzdou
Digitální displej, elektronický termostat
Bezproblémový provoz zařízení pro okolní teplotu 43°C
Tloušťka izolace: 60 mm
Technické parametry:
Kapacita (l): 670
Rozměry (mm): 730 x 805 x 2065 mm
Vnitřní rozměry (mm): 610 x 635 x (V) 1540 mm
Rozsah teplot (°C): -22 / -17
Police (mm): 4 x GN 2/1 (650 x 530 mm) - max. nosnost 40 kg
Izolace: 60 mm
Chladivo: R290 (120 g)
Hmotnost (kg): 117,64 kg
Elektrický výkon (W): 600
Napětí (V): 230
Parametry
| Typ mrazáku | volně stojící |
| Výrobce | Arktic |
| Energetická třída | C |
| Objem | 670 l |
| Počet přihrádek | 4 |
| Konstrukce mrazáku | šuplíkové |
| Barva | stříbrné |
| Systém odmrazování | automatické (NoFrost) |
| Chladivo | R290 (propan) |
| Vnější materiál | nerezová ocel |
| Minimální teplota | -22.0 °C |
| Určení | profesionální (gastro) |
| Hloubka | 80.5 cm |
| Šířka | 73.0 cm |
| Výška | 206.5 cm |
| Hmotnost | 117.64 kg |
| Hrubý objem mrazničky | 670 l |
| Zrychlené zmrazení | ano |
| Termostat | ano |
| Displej | ano |
| Zámek | ano |
| Na kolečkách | ano |