Asmodee Dixit 9 Anniversary

100 %
(6 hodnocení)

DIXIT slaví 10. NAROZENINY! Rozšíření pro populární rodinnou hru Dixit obsahující 84 zcela nových karet! Toto rozšíření Dixit přináší další nové a neokoukané obrázkové karty, které můžete zkombinovat se základní hrou. Pokud už znáte původní karty nazpaměť, zajisté vám přijde vhod celkem 84 zbrusu nových obrázkových karet, které vnesou do vašeho hraní nový vítr a poskytnou další hodiny a hodiny zábavy s touto skvělou hrou. Všichni ilustrátoři předchozích rozšíření byli pozváni, aby se opět zapojili... Celý popis

Koupit za 455 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

DIXIT slaví 10. NAROZENINY! Rozšíření pro populární rodinnou hru Dixit obsahující 84 zcela nových karet! Toto rozšíření Dixit přináší další nové a neokoukané obrázkové karty, které můžete zkombinovat se základní hrou.

Pokud už znáte původní karty nazpaměť, zajisté vám přijde vhod celkem 84 zbrusu nových obrázkových karet, které vnesou do vašeho hraní nový vítr a poskytnou další hodiny a hodiny zábavy s touto skvělou hrou.

Všichni ilustrátoři předchozích rozšíření byli pozváni, aby se opět zapojili do dobrodružství a vytvořili společně opravdu úžasný výsledek s ilustracemi inspirovanými pohádkami a mýty z celého světa!

Hra Dixit ve zkratce:

Ve hře Dixit se stanete vypravěčem a budete vymýšlet vlastní příběhy. Díky jednoduchým pravidlům a principu hraní si zábavu s Dixitem může užít opravdu každý napříč všemi věkovými kategoriemi.

Hra je také vhodná pro děti, kterým napomáhá k rozvíjením jejich fantazie.

V každém kole zastává jiný hráč roli vypravěče. Získává body tím, že ostatní hráči hádají jeho kartu pomocí nápovědy, kterou jim poskytne. Ale tato nápověda musí být důmyslná, protože pokud kartu uhodnou všichni hráči, nedostane vypravěč žádné body!

Ostatní hráči získávají body tím, že najdou vypravěčovu kartu a že získají hlasy ostatních hráčů díky chytrému výběru karet. Hra končí ve chvíli, kdy jeden nebo více hráčů získá 30 bodů a více. Vítězí hráč s největším počtem bodů.

Obsah balení:

- 84 karet Dixit

Toto není samostatná hra, ale pouze rozšíření, které vyžaduje původní hru!

Věk: 8+

Počet hráčů: 3 - 6

Délka hry: cca 30 min.

Materiál: karton

Rozměry balení: 27,5 x 12 x 4 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ADC Blackfire
Věk od 8 let
Počet hráčů 3 - 6
Typ párty
Délka hry 30 min
Značka ADC Blackfire
Rok vydání 2018
Deskové ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty