Kanthalová žhavící hlava pro Aspire Triton Mini s různými odpory a v různém provedení. Tato výkonná žhavící hlava pasuje do clearomizéru aSpire Triton Mini.  Hlava 1,2Ω: Použitý odpor osloví především e-kuřáky, kteří preferují styl vapování pusa-plíce. Technické parametry: Odpor: 1,2Ω (15W-20W) Typ spirálky: Kanthal Hlava 1,8Ω: Náhradní žhavící hlava pro Aspire Triton Mini s odporem 1,8ohm v provedení Clapton. Tato žhavící hlava pasuje do clearomizéru aSpire Triton Mini. Výraz Clapton označuje... Celý popis

Koupit za 78 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kanthalová žhavící hlava pro Aspire Triton Mini s různými odpory a v různém provedení. Tato výkonná žhavící hlava pasuje do clearomizéru aSpire Triton Mini. 

Hlava 1,2Ω:

Použitý odpor osloví především e-kuřáky, kteří preferují styl vapování pusa-plíce.

Technické parametry:

Odpor: 1,2Ω (15W-20W)

Typ spirálky: Kanthal

Hlava 1,8Ω:

Náhradní žhavící hlava pro Aspire Triton Mini s odporem 1,8ohm v provedení Clapton. Tato žhavící hlava pasuje do clearomizéru aSpire Triton Mini. Výraz Clapton označuje použití dvojité spirálky, kdy jedna spirálka je omotaná okolo druhé. Díky tomu je odpařovací plocha zvětšena a dochází k lepšímu podání chuťi e-liquidu.

Technické parametry:

Odpor: 1,8Ω (13W-16W)

Typ spirálky: Clapton coil (Kanthal)

Hlava 0,15Ω Ni:

Niklová žhavící hlava pro Aspire Triton Mini s odporem 0,15ohm. Tato výkonná žhavící hlava pasuje do clearomizéru aSpire Triton Mini. Tato žhavící hlava je určena pro režimy TC / VT. Použití niklu (Ni200) zaručuje dlouhou životnost a organická bavlna zajistí skvělý přenos chuti.

Technické parametry:

Odpor: 0,15Ω

Typ spirálky: Nikl (Ni200)

Výrobce: Aspire
Zobrazit více

Parametry

Výrobce aSpire
Odpor 1.2 ohm
Materiál spirály kanthal
Značka aSpire