Atsko Sport Wash 1,0 l

93 %
(92 hodnocení)

Zcela vymáchatelný prací prostředek bez jakýchkoli reziduí. Velmi dobře odstraňuje nečistoty a zcela eliminuje pachy. Je antialergický, vyprané prádlo ani prací prostředek při styku s kůží nezpůsobují žádné podráždění, vyrážku nebo zčervenání pokožky. - Přípravek účinně ničí pachy. - Neobsahuje žádné aviváže, bělidla, zjasňovače, enzymy, fosfáty nebo vůni. - Obnovuje prodyšnost hi-tech funkčních tkanin. - Máchání zcela odstraní jakékoli pachy či vůně po praní, identifikovatelné nejen člověkem,... Celý popis

Koupit za 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Zcela vymáchatelný prací prostředek bez jakýchkoli reziduí. Velmi dobře odstraňuje nečistoty a zcela eliminuje pachy. Je antialergický, vyprané prádlo ani prací prostředek při styku s kůží nezpůsobují žádné podráždění, vyrážku nebo zčervenání pokožky.

- Přípravek účinně ničí pachy.

- Neobsahuje žádné aviváže, bělidla, zjasňovače, enzymy, fosfáty nebo vůni.

- Obnovuje prodyšnost hi-tech funkčních tkanin.

- Máchání zcela odstraní jakékoli pachy či vůně po praní, identifikovatelné nejen člověkem, ale i zvěří. Praní v přípravku Sport-Wash® nezanechává žádný pach či vůni.

- Optimalizuje účinnost tkanin s vlákny pro potlačení pachů (vlákna obsahující ionty uhlíku, stříbra a dalších kovů, případně zeolity a oxidační katalyzátory, včetně nanočásticových)

- Sport-Wash® obnovuje plnivost (loft) péřové izolační vrstvy i zvyšuje tepelný odpor syntetické izolace.

- U tkanin s kapilárním odvodem vlhkosti obnovuje vzlínavost, prodyšnost a rychlost schnutí.

- Sport-Wash® je vhodný pro všechny typy praček, včetně moderních se sníženou vodní náplní.

- Vyprání tkanin s DWR úpravou (vodoodpudivou) obnovuje její funkčnost potlačenou znečištěním.

- Časté praní sportovního prádla v přípravku Sport-Wash® nezkracuje, naopak prodlužuje jeho životnost.

- Přípravek je v odpadní vodě snadno biologicky odbouratelný.

Návod k použití:

SPORT-WASH® je prací prostředek oblečení z bavlny, vlny, hedvábí, syntetických vláken i mikrovláken (polyetylén, polypropylén, nylon, polyamid, polyester, akryl), sendvičových membránových tkanin (Gore-Tex®, BlocVent® apod.) a zátěrovaných tkanin a netkaných textilií (fleece, Soft-Shell). V maximální možné míře zachovává vodoodpudivost DWR úpravy. Obnovuje prodyšnost tkanin. SPORT-WASH® neobsahuje bělidla, fosfáty, enzymy, změkčovadla tkanin, aviváže, zjasňovače nebo vonné přísady. Je dokonale vymáchatelný, zachovává tkaninu bez reziduí. Je snadno biologicky rozložitelný.

Pokyny pro praní v pračce:

Pro praní v teplé vodě dávkujte dle uvedených informací. Sušte při nízké teplotě. Vlnu a hedvábí perte ve studené vodě a sušte rozložené při pokojové teplotě. Pro načechrání výrobků s izolační výplní, přidejte do sušičky 1-3 čisté tenisové míčky. Pro předeprání masivních skvrn zasažené místo důkladně potřete neředěným prostředkem SPORT-WASH®.

Pokyny pro ruční praní:

15ml (= 1/2 uzávěru lahve) na 4 litry vody. Výrobek na 30 minut namočte. Ručně vyperte a dvakrát vymáchejte. Ručně vyždímejte. Sušte rozložené. Výrobky s izolační výplní po usušení protřepejte pro načechrání výrobku.

Upozornění: před praním proveďte test na stálost barev. Dodržujte pokyny výrobce praného výrobku. 1 uzávěr lahve = 30ml. Doba trvanlivosti: neomezená.

SPORT-WASH® nezanechává žádné zbytky ani při 4 násobně vyšším dávkování než je doporučeno. Na objemné textilie použijte dostatečně velkou pračku a sušičku. Účinkuje dobře ve studené vodě. To je vhodné pro barevně nestálé tkaniny.

- 532ml = 18 pracích dávek

- 1litr = 34 pracích dávek

- 1,89litru = 64 pracích dávek
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Atsko
Určení gore-tex
Druh prací prostředky
Objem 1000 ml