Termoizolační malířská barva, zabraňuje prostupu chladu ze stěn, vzniku plísní, eliminuje projevy tepelných mostů.   Oblast použití: ETERNAL IN Thermo je určen k povrchové úpravě stěn interiérů z jádrových, minerálních a akrylátových omítek a betonových panelů pro zvýšení povrchové teploty, např. na stěnách, které vlivem kondenzace vlhkosti vlhnou a tvoří se plísně, při kontaktu z ploch sálá nepříjemný chlad či k odstranění tepelných mostů. Zpracování: ETERNAL IN Thermo se nanáší malířskou... Celý popis

Koupit za 620 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Termoizolační malířská barva, zabraňuje prostupu chladu ze stěn, vzniku plísní, eliminuje projevy tepelných mostů.
 
Oblast použití:

ETERNAL IN Thermo je určen k povrchové úpravě stěn interiérů z jádrových, minerálních a akrylátových omítek a betonových panelů pro zvýšení povrchové teploty, např. na stěnách, které vlivem kondenzace vlhkosti vlhnou a tvoří se plísně, při kontaktu z ploch sálá nepříjemný chlad či k odstranění tepelných mostů.
Zpracování:
ETERNAL IN Thermo se nanáší malířskou štětkou, širokým štětcem nebo válečkem nejméně ve dvou vrstvách na suchý, odmaštěný, čistý a soudržný povrch tak, aby spotřeba byla nejméně 0,30 kg/m2. Silně savé podklady je nutné penetrovat přípravkem ETERNAL univerzální penetrace nebo FORTE penetral. Mezi jednotlivými vrstvami nátěru je nutná technologická přestávka 4-8 hod. podle teploty a vzdušné vlhkosti. Teplota podkladu a prostředí musí být při nanášení v rozmezí 5–30 °C. Zaschlý nátěr je možné přetírat disperzními malířskými barvami ETERNAL IN, ETERNAL IN plus aniž přitom dojde ke zhoršení tepelně izolačních vlastností.
Spotřeba:

0,3 - 0,4 kg/m2

 
Technický a bezpečnostní list:
TL_Eternal_In_Thermo.pdf (102327)
BL_Eternal_In_Thermo.pdf (307529)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Austis
Barva bílé
Hmotnost balení 4 kg
Omyvatelné ano
Značka Eternal
Tónovací ano