AutoPot 4 Pot Modul Kit

100 %
(2 hodnocení)

AutoPot 1 Pot Modul je mimořádně všestranný a lze jej použít pro široké spektrum druhů a velikosti rostlin. Modul 1 Pot lze snadno rozšířit tak, že se k jedné nádrži připojí několik květináčů. Květináč o objemu 15 litrů, který je dodáván se všemi moduly 1 Pot, vám umožní pěstovat velké exempláře rostlin. Pokud rostliny vyrostou příliš velké a potřebují více místa, lze květináč i misku snadno přesunout. Květináče o objemu 15l používané v modulu 1 Pot a květináče o objemu 8,5l používané v systému... Celý popis

Koupit za 3 049 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

AutoPot 1 Pot Modul je mimořádně všestranný a lze jej použít pro široké spektrum druhů a velikosti rostlin. Modul 1 Pot lze snadno rozšířit tak, že se k jedné nádrži připojí několik květináčů. Květináč o objemu 15 litrů, který je dodáván se všemi moduly 1 Pot, vám umožní pěstovat velké exempláře rostlin. Pokud rostliny vyrostou příliš velké a potřebují více místa, lze květináč i misku snadno přesunout.

Květináče o objemu 15l používané v modulu 1 Pot a květináče o objemu 8,5l používané v systému Easy 2 Grow jsou zaměnitelné a lze je použít s oběma typy misek. Všechny misky musí být ve vodorovné poloze. Sysrémy Autopot lze neomezeně připojovat k jakékoli nádrži, barelu nebo zahradního sudu s vodou.

Doporučené substráty:

Ideálním substrátem pro použití v systémech AutoPot je směs 50% perlitu nebo keramzitu smíchaný s 50% zeminy, kokosového substrátu nabo Grodanu - Rockwoolu. Při použití keramzitu je zapotřebí keramzitové oblázky propláchnout vodou, protože některé typy keramzitu nejsou z hlediska pH stabilní a zvyšují pH vody v misce, čímž negativně ovlivňují růst rostlin.

Obsah sady:

1x nádrž 47l, víko a těsnící průchodka 6mm

1x výstupní filtr 6mm

4x pěstební modul 1 Pot + příslušenství
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Autopot