AVERMEDIA AVerTV Mobile iOS

52 %
(3 hodnocení)

Externí USB tuner - DVB-T příjmač pro Apple iOS zařízení s Lightning konektorem, 2x externí anténa s vysokou citlivostí Aver TV Mobile udělá z vašeho chytrého miláčka televizní obrazovku, aniž byste museli být připojeni k internetu. Tuner má cestovní velikost, a tak vám může zpříjemnit dlouhé čekání i cestování, ale také neprošvihnete důležitou sportovní událost či pořad. Pokud zrovna nemůže koukat, klidně si pořad nahrajte pro pozdější shlédnutí. Po připojení a nainstalování aplikace, kterou je... Celý popis

Koupit za 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Externí USB tuner - DVB-T příjmač pro Apple iOS zařízení s Lightning konektorem, 2x externí anténa s vysokou citlivostí
Aver TV Mobile udělá z vašeho chytrého miláčka televizní obrazovku, aniž byste museli být připojeni k internetu. Tuner má cestovní velikost, a tak vám může zpříjemnit dlouhé čekání i cestování, ale také neprošvihnete důležitou sportovní událost či pořad. Pokud zrovna nemůže koukat, klidně si pořad nahrajte pro pozdější shlédnutí.
Po připojení a nainstalování aplikace, kterou je možné stáhnout v Apple Store, vám tuner automaticky najde DVB-T televizní stanice a nabídne elektronického programového průvodce (EPG) pro orientaci v televizním programu. Podporuje i dvojjazyčný zvuk.

K tuneru obdržíte menší cestovní a větší externí anténu se silným příjmem pro vynikající TV zážitek ze sledování. Jednoduše ji připevněte na okno, položte na stůl, přichyťte k tabletu nebo batohu a můžete začít sledovat. Díky nastavitelnému úhlu antény budete moci dosáhnout co nejlepšího pokrytí signálu.

Doplňujicí informace:

Tuner:
DVB-T, ISDB-T

Rozhraní:
Lightning konektor
Anténní vstup (75 Ohm)
Frekvenční pásma:
VHF 174 ~ 230 MHz
UHF 470 ~ 862 MHz

Baterie:
Lithium-lon Polymer 3.7V 240 mAh

Kompatibilita:
iPhone 5/5S/5C/6/6 Plus
iPod Touch 5
iPad 4/Air/Air2/Mini/Mini 2/Mini3

Obsah balení:
AVerTV Mobile 330 pro dongle iOS (Hmotnost: 14,3 g)
Teleskopická anténa
Anténa s vysokým ziskem s klipovou základnou a přísavkou
MCX adaptér
Micro USB nabíjecí kabel
Průvodce rychlou instalací
Zobrazit více

Parametry

Výrobce AVerMedia
Umístění karty externí
Typ signálu TV
DVB-T ano

Podobné produkty