Far Away Rebel EDP je výrazná vůně, otevírající se tóny rybízového likéru a lahodného červeného ovoce. Své květinové srdce rozvíjí sladkými tóny pomerančového květu a smyslného jasmínu na svůdném základu ze slaného karamelu a čokolády.  Inspirace: Vyzkoušejte také další výrobky s touto vůní - tělové mléko a minibalení do kabelky.     NEJPRODÁVANĚJŠÍ Far Away Rebel Far Away Rebel obsahuje jemně vyvážené tóny přepychové slané čokolády a dráždivého karamelu, což vede k lákavé směsi. Navíc je... Celý popis

Koupit za 269 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Far Away Rebel EDP je výrazná vůně, otevírající se tóny rybízového likéru a lahodného červeného ovoce. Své květinové srdce rozvíjí sladkými tóny pomerančového květu a smyslného jasmínu na svůdném základu ze slaného karamelu a čokolády. 

Inspirace: Vyzkoušejte také další výrobky s touto vůní - tělové mléko a minibalení do kabelky.

 

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Far Away Rebel

Far Away Rebel obsahuje jemně vyvážené tóny přepychové slané čokolády a dráždivého karamelu, což vede k lákavé směsi. Navíc je doplněn výbuchy chuti rybízového likéru „crème de cassis“ a zakončen vůní čerstvých pomerančových květů. 
Parfém je sice sladký, ale vůbec ne přehnaně sladký.
Tento parfém bude ozdobou Vaší zbírky a stane se Vašim „evergreenem“.

NOVINKA
Far Away Splendoria

Far Away Splendoria je nejnovějším a nejpůvabnějším členem původní rodiny Far Away. Díky svým bohatým směsím a svůdným profilům vůní podnítí Vaše touhy a smyslnost. Nechte se okouzlit srdcem vůně akordu White Oud, který je doplněn bohatou ovocnou vůní černých švestek, buketem bílých květinových gardénií a zakončeným hřejivou, krémovou vanilkou. Zažijte na vlastní kůži pocit blízkovýchodní parfumerie.

PRVNÍ „PARFÉM“ RODINY
Far Away Beyond

Zažijte vysokou intenzitu a dlouhé trvání madagaskarské vanilky v exkluzivní verzi. Jde o parfém, který obsahuje od 22 % do 40 % vonných olejů, díky kterým získávají tak překvapivou výdrž. Far Away Beyond přináší novou interpretaci ingredience, která je charakteristickým znakem řady Far Away. Vanilkový extrakt prochází udržitelným a inovativním extrakčním procesem. Jeho dvojitá destilace odhaluje jedinečný a nečekaný čichový rozměr se smyslnými, kouřovými dřevitými nuancemi a sladko-slaným dojmem.  Složení parfému Far Away Beyond je krásná, hluboká vůně jasmínu zabalená do exotické madagaskarské vanilky a chutné hrušky, která se Vám zamiluje. Far Away Beyond je pro každého, kdo chce jít nad rámec očekávání.

OKOUZLUJÍCÍ ZÁŘE
Far Away Aurora

Srdečně vanilkově přivítejte Far Away Aurora! Flakón inspirovaný éterickými světly Aurory Borealis „Polární záře“. V parfému vás okouzlí vůně leknínu, růžového pepře a smetanového jogurtu a protože je to rodina Far Away nesmí chybět Bourbonská vanilka. Tím má mnoho společného s ostatními vůněmi Far Away s jejich jádrem zlaté vanilky, ale má pudrovou krémovost, která je vlastní. Má nuance původní Far Away s plovoucí květinovou aurou. Okouzlete své okolí svou září.

ZLATÁ KLASIKA
Far Away

Velmi oblíbená klasika v rodině Far Away. Nechte se unést bohatou, hřejivou vůní vanilky. Jak se parfém rozvine, vydáte se na cestu k ženskosti s opojným jasmínem a nakonec vstoupíte do světa exotického santalového dřeva a ambry, oplývají bohatstvím. Kamkoli půjdete, stanete se díky této vůni nezapomenutelnou.

ČERNÉ ZLATO
Far Away Glamour

Perfektní a okouzlující vůně pro každý okamžik, lze ji použít jak na dovolené tak na důležitý večer. Tato okouzlující vůně je spojení madagaskarské vanilky a svěžestí květinových zahrad. Nakonec podtržená smyslným dotekem černých hroznů a akordy pižma, které vás obejme okouzlující hřejivostí pokaždé, když ji nastříkáte na svou pleť.

DIVA MEZI PARFÉMY
Far Away Rebel & Diva

Odvažte se využít svůj okamžik s odvážnou parfémovanou vodou Far Away Rebel & Diva. Popusťte uzdu své sebevědomí s parfémem obsahujícím nespoutanou sílu růžového pepře s květinovou hloubkou svůdné magnólie a originální vůni horkého popcornu s chutným karamelem. Vůně skvěle doplňuje vznětlivou duši ženy. Odvažte se a staňte se opravdovou Divou ve společnosti.

KRÁLOVSKÁ VŮNĚ
Far Away Royale

Nic Vás nedokáže připravit na to co dostanete. Začíná vůní koriandru a šťavnatou švestkou, přechází do bílých květů jasmínu a pomeranče a končí sladkým tónem vanilky a myrhy. Far Away Royale je o gurmánském vřelosti s nádechem koření. Chcete-li se cítit majestátně a krásně je tento parfém určen právě pro Vás.

NEKONEČNÁ SMYSLNOST
Far Away Infinity

Objevte koktejl vůní z celého světa. Úžasný parfém Far Away Infinity je pro ženu vůní s nekonečnou smyslností a nádhernou vůní s tóny italského bergamotu, indického jasmínu a vanilky. Tím je tato vůně vhodná pro ženy co chtějí uvolnit svou nekonečnou smyslnost.
Zobrazit více

Bazarové nabídky