Gelová tužka na oči   Velmi odolná gelová tužka na oči s příjemnou konzistencí a snadnou aplikací zvýrazní kontury očí a dodá vašemu pohledu hloubku. Složení výrobku: gelová tužka na oči, ideální pro párty líčení Výsledek: výrazný, hluboký pohled po celý den Na výběr z 12 barev! Vyšperkujte svou párty stylizaci s našimi gelovými očními linkami! Její příjemná textura se hladce roztírá, zabraňuje rozmazávání a umožňuje vykreslit přesné linky, aniž byste ztráceli čas retušováním. K dispozici je... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Gelová tužka na oči

 

Velmi odolná gelová tužka na oči s příjemnou konzistencí a snadnou aplikací zvýrazní kontury očí a dodá vašemu pohledu hloubku.

Složení výrobku: gelová tužka na oči, ideální pro párty líčení
Výsledek: výrazný, hluboký pohled po celý den
Na výběr z 12 barev!
Vyšperkujte svou párty stylizaci s našimi gelovými očními linkami! Její příjemná textura se hladce roztírá, zabraňuje rozmazávání a umožňuje vykreslit přesné linky, aniž byste ztráceli čas retušováním. K dispozici je široká škála výrazných odstínů - vyberte si svůj oblíbený a stiskněte tlačítko Go!

Jak používat gelové oční linky Avon?
Začněte na vnitřní straně oka a naneste oční linku podél linie řas, mírně přesahující vnější koutek oka. Linka horního víčka by měla být tenká a rovnoměrná.

Inspirace
Dopřejte si také párty oční pigmenty - nyní v limitované edici!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Avon

Podobné produkty