Capáčky baBice Kožené capáčky vyrobené v EU. Capáčky jsou vyrobené z kvalitní kůže s certifikací - zdravotně nezávadné. Ideální pro nejmenší děti na lezení, obcházení nábytku a první krůčky v domácím prostředí (při použití venku na betonu se může kůže prodřít). Barva: světle růžová Mají protiskluzovou podrážku z broušené kůže, která nohu chrání, ale neomezuje. Snadno se obouvají a dobře drží na nožičce díky elastickému lemu. Svršek z hladké kůže.  Capáčky mají krásný tvar ve špičce, vhodné... Celý popis

Koupit za 479 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Capáčky baBice
Kožené capáčky vyrobené v EU. Capáčky jsou vyrobené z kvalitní kůže s certifikací - zdravotně nezávadné.

Ideální pro nejmenší děti na lezení, obcházení nábytku a první krůčky v domácím prostředí (při použití venku na betonu se může kůže prodřít).

Barva: světle růžová

Mají protiskluzovou podrážku z broušené kůže, která nohu chrání, ale neomezuje. Snadno se obouvají a dobře drží na nožičce díky elastickému lemu. Svršek z hladké kůže. 

Capáčky mají krásný tvar ve špičce, vhodné na dominantní palec, sednou na nožky normální s normálním až nižším nártem. 

Jako všechny výrobky z kůže, nelze ani kožené capáčky prát (kůže by ztratila pružnost a mohly by se objevit nevzhledné prasklinky).

Doporučujeme proto otírat navlhčeným hadříkem (podrážku i jemným kartáčkem), případně s malým přídavkem mýdla a nechat volně vyschnout (ne u zdrojů tepla). Nebo ještě lépe - použít prostředky na čištění kůže přímo určené, které pak využijete i pro další kožené botičky, které dětem koupíte. Na trhu například existují speciální čistící pěny (leather soap).

Pokud se vám podrážka zespodu špínou uhladí, stačí jen opět vyčistit a zdrsnit kartáčkem. Po kontaktu s vodou bývá kůže trochu tvrdší, stačí však jen vyschlé capáčky promnout mezi prsty a po chvíli nošení budou opět mekkoučké.

 

 
Zobrazit více

Parametry

Značka BaBice
Určení pro holky
Materiál svršku kožené
Barefoot ano
Barva růžová